Kā savā iPhone uzstādīt iOS 14?

Ja jūs vēlaties savā iPhone tālrunī palaist operētājsistēmu iOS 14, mums ir labas ziņas: Apple beidzot ir izlaidusi jauno programmatūru, un, ja jūsu tālrunis ir saderīgs, to varēsit lejupielādēt jau tagad.

Jaunā programmatūra nodrošina sākuma ekrāna logrīku ieviešanu, lai jūs varētu vēl vairāk pielāgot tālruņa galveno displeju, kā arī ilgi gaidīto lietotņu bibliotēku, lietotņu “Clips” un dažādas citas funkcijas.

Publiskā beta versija ir bijusi pieejama jau kādu laiku, taču 16. septembrī uzņēmums izlaida programmatūras beigu versiju, kas nozīmē, ka tā ir lejupielādējama jau tagad.

Ņemiet vērā, ka ne visos iPhone tālruņos ir iespējams lejupielādēt operētājsistēmu iOS 14 – ierīces, kas ir vecākas par iPhone 6S, nesaņems pilnīgu jaunāko versiju. Ja jūsu iPhone ir saderīgs, ritiniet zemāk, lai skatītu detalizētus norādījumus par ierīces atjaunināšanu.

Pirms iOS 14 iegūšanas, dublējiet savu iPhone

Kā vienmēr, pirms programmatūras atjaunināšanas ieteicams dublēt tālruņa datus. Kaut arī šī programmatūra ir tikpat stabila kā jebkurš parasts atjauninājums, tā varēsit būt droši, ka visi dati būs dublēti, gadījumā, ja kaut kas noiet greizi.

http://datuve/raksts/8745/ka-dublet-iphone-celvedis-talruna-drosibai/

Lejupielādējiet programmatūru no “Iestatījumi” sadaļas

Viss turpmākais ir ļoti vienkāršs. Jums tikai jālejupielādē programmatūra, un pārējo paveiks jūsu iPhone tālrunis. Atgādinām, ka tālruņa akumulatoram vajadzētu būt uzlādētam vismaz līdz 50%.

Dodieties uz lietotni “Iestatījumi” (tā ir sadaļa ar pelēku fonu un zobratu centrā) un pēc tam izvēlieties cilni “Vispārīgi” (General). Šeit atradīsit sadaļu ar nosaukumu “Programmatūras atjaunināšana”.

Šeit jums vajadzētu atrast jaunākās versijas lejupielādes iespēju. Izmantojot pogu “Lejupielādēt un instalēt”, tiks uzsākta atjauninājuma lejupielāde. Ja iepriekš neesat atjauninājis uz citu programmatūru, tas būs jādara, pirms pāriešanas uz iOS 14.

Ja šajā sadaļā vēl neredzat iOS 14 atjauninājumu, tam būtu jāparādās nākamajās dienās. Bet, iespējams, ka jūs jau lietojat jaunāko programmatūras versiju. To var apskatīt šajā pašā sadaļā, kur parādīsies uzraksts, kāda versija tiek izmantota konkrētajā ierīcē.

Saistītie raksti:

http://datuve/raksts/8749/pamaciba-ka-sava-apple-watch-pulksteni-uzstadit-watchos-7/
http://datuve/raksts/8756/ka-uzstadit-ipados-14-sava-ipad-plansetdatora/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us