Kā pilnībā atspējot Bixby Samsung Galaxy tālrunī (Note 10, S20, Note 20)

Samsung tālruņos, kuros ir īpaša Bixby poga, cilvēki visvairāk ir neapmierināti ar tās novietojumu. Poga atrodas tieši zem skaļuma regulēšanas taustiņiem un gandrīz tieši pretī ieslēgšanas pogai. Lielākajos Samsung tālruņos, piemēram, Galaxy S10+ vai Note 10+, tas bieži noved pie nejaušas pogas nospiešanas un Bixby balss asistenta palaišanas.

Savukārt Note 10, Note 10+, Galaxy S20 un Galaxy Note 20 ieslēgšanas poga ir apvienota ar Bixby pogu, pievienojot virkni jaunu problēmu.

Kādu tālruni jūs izmantojat?

Ja jūs izmantojat Galaxy S8 vai S8+, Note 8, Galaxy S9 vai S9+, Note 9 vai Galaxy S10 sērijas tālruņus, pārejiet uz šo rakstu. Šīm ierīcēm ir atsevišķa Bixby poga, kas nedaudz apgrūtinās tās pilnīgu atspējošanu.

http://datuve/raksts/8593/ka-atspejot-bixby-samsung-galaxy-talruni-s8-s9-s10-note-8-note-9/

Ja jums ir Galaxy Note 10, Note 10+, Galaxy S20 vai Galaxy Note 20, instrukcijas ir nedaudz atšķirīgas, bet arī nedaudz vieglākas, jo apvienotā Power/Bixby poga nozīmē, ka jūs varat pilnībā atspējot Bixby. Lai to izdarītu, jums pat nav jāpierakstās savā Samsung kontā.

Galaxy Note 10, S20 un Note 20 sērija

Varbūt Samsung saprata, cik kaitinoša ir šī poga, tādēļ Note 10 un S20 sērijas tālruņos Bixby ir apvienota ar ieslēgšanas/izslēgšanas pogu, turklāt to ir ļoti viegli pilnībā atspējot.

Ne tikai jums nav jāpiesakās Samsung kontā, bet, kad tā ir atspējota, jums vairs nekad nevajadzēs saskarties ar Bixby, ja vien nevēlēsities.

Kā atspējot Bixby pogu?

Galaxy Note 10, S20 un Note 20 sērijas tālruņos Bixby ir ieslēgts pēc noklusējuma: Bixby Home lietotnes aktivizēšana notiek, divreiz nospiežot ieslēgšanas pogu; nospiežot šo pogu un paturot ilgāk tiek aktivizēta Bixby Voice. Par laimi, jūs varat atspējot abas šīs mijiedarbības vienā rāvienā.

 1. Velciet lejup no tālruņa augšas, lai parādītos paziņojumu logs.
 2. Ātro iestatījumu panelī pieskarieties ieslēgšanas/izslēgšanas pogai.
 3. Ieslēgšanas/izslēgšanas izvēlnē pieskarieties sānu taustiņa iestatījumiem.
 4. Mainiet šīs pogas opcijas uz ‘Ātro kameras palaišanu’ vai ‘Lietotņu atvēršanu’.
  • Ja izvēlaties uz šīs pogas iestatīt lietotņu atvēršanas opciju, pieskarieties zobrata pogai, lai atlasītu, kura lietotne tiks atvērta, divreiz piespiežot šo pogu.
  • Nomainiet ‘Piespied un turi’ funkciju uz izslēgtu režīmu.

Tagad jūs nejauši neatvērsiet Bixby, nospiežot vai turot ieslēgšanas pogu. Pēdējā lieta, kas jums jādara, ir noņemt Bixby Home no sākuma ekrāna.

Kā noņemt Bixby Home no sākuma ekrāna?

 1. Sākuma ekrānā pieskarieties un ilgāk paturiet pirkstu ekrāna tukšā vietā;
 2. Velciet pa labi, lai sasniegtu kreiso sākuma paneli;
 3. Atspējojiet Bixby Home (Note 10) vai Samsung Daily (Galaxy S20).

Saistītie raksti:

http://datuve/raksts/8578/ka-pirms-pardosanas-iztirit-android-telefonu/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us