Kā novērst iOS 14 akumulatora iztukšošanās problēmu?

Operētājsistēmas atjauninājumi bieži saskaras ar nevēlamām problēmām, un šķiet, ka jaunākie iOS 14 un watchOS 7 izlaidumi no Apple nav imūni pret tām. Pēdējo dienu laikā ir bijušas sūdzības, ka daži cilvēki, kuri ir atjauninājuši savas ierīces, paaugstinātas efektivitātes vietā ir atraduši plašu problēmu loku, piemēram, trūkst fitnesa datu, atsakās darboties dažādas veselības lietotnes, tiek sniegtas neprecīzas ziņas par saglabātajiem datiem un krasi palielinājusies akumulatora izlāde iPhone tālruņos un Apple pulksteņos. Bet, lai gan Apple ir publicējis veidu, kā atrisināt dažas no šīm problēmām, tas nav tik vienkārši.

Twitter vietnē ir parādījušies diezgan daudz ziņojumu no aizkaitinātiem un sarūgtinātiem lietotājiem, kuru ierīču baterijas pārāk ātri zaudē enerģiju. Piemēram, viens lietotājs tvītoja: “Akumulatora izlāde ir neticama. No 90 procentiem līdz 3 procentiem vienā stundā.” Lielākajai daļai cilvēku akumulatora izlādes problēmas nav tik dramatiskas, taču tas parāda problēmu līmeni, ar kādu sastopas daži iOS 14 lietotāji.

Apple jau ir izdevis vienu atjauninājuma kļūdu labojumu (14.0.1), taču neviena no šīm problēmām nebija šī labojuma sastāvdaļa. Tā vietā Apple ir ieteicis, ja rodas divas vai vairākas no uzskaitītajām problēmām, atvienojiet savu iPhone un Apple Watch savienojumu pārī, izveidojiet dublējumkopiju iCloud, izdzēsiet visu saturu no sava iPhone un pēc tam atjaunojiet savu iPhone un Apple Watch no dublējuma. Diemžēl izskatās, ka nav iespējas atjaunot trūkstošās treniņu programmu maršrutu kartes, vides skaņas līmeņus vai citus trūkstošos datus – Apple iesaka lietotājiem izpildīt iepriekš norādītos ieteikumus, lai nākotnē novērstu datu zudumu.

Vai vēl neesat atjauninājis savu iPhone? Iespējams, vēlēsities to vēl dažas dienas nedarīt, līdz Apple un citi iPhone/Apple Watch lietotāji dos ziņu, ka problēmas ir novērstas.

Saistītie raksti:

http://datuve/raksts/8745/ka-dublet-iphone-celvedis-talruna-drosibai/
http://datuve/raksts/8761/ka-sava-iphone-uzstadit-ios-14/
http://datuve/raksts/8749/pamaciba-ka-sava-apple-watch-pulksteni-uzstadit-watchos-7/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us