Kā notestēt Chrome OS jau tagad?

Pagājušajā nedēļā Google plašākai publikai prezentēja savu jauno atvērtā koda veikumu – Chrome OS. Ja nevēlies gaidīt vienu gadu līdz varēsi tajā padarboties, tad šī ātrā pamācība, kā notestēt Chrome OS praktiski uz jebkura datora ir domāta tieši tev.

[b]Ar ko sākt?[/b]
Chrome OS ir paredzēta darboties kopā ar specifiskām aparatūras komponentēm, tādēļ nebūs iespējams tā vienkārši to startēt uz jebkura datora. Tā vietā būs jāizmanto virtuālā mašīna. Tev ir divas izvēles:
1) izmantot “[url=http://www.virtualbox.org/wiki/Downloads]Virtual Box[/url]” virtuālo mašīnu, kura pieejama Windows, Mac, Solaris un Linux sistēmām;
2) izmantot “[url=http://www.vmware.com/products/player/]VMware Player[/url]” virtuālo mašīnu Windows sistēmai, vai, izmantot “[url=http://www.vmware.com/products/fusion/]VMware Fusion[/url]” virtuālo mašīnu Mac sistēmai. Bez maksas “VMware Fusion” virtuālā mašīna Mac sistēmai pieejama tikai 30 dienu izmēģinājuma versijā.

[b]Kur dabūt Chrome OS?[/b]
Tālāk nepieciešams lejupielādēt kompilēto Chrome OS versiju no [url=http://gdgt.com/google/chrome-os/download/]gdgt.com[/url] (nepieciešama reģistrācija) vai no [url=http://torrents.thepiratebay.org/5170843/chromeos-image-999.999.32309.211410-a1.vmdk.bz2.5170843.TPB.torrent]thepiratebay.org[/url]. Ja lejupielādē Chrome OS no gdgt.com, tad pārliecinies par pareizo versiju – “Virtual Box” vai “WMware”. Pārliecinies, ka pēc lejupielādes esi atarhivējis lejupielādēto. [u]Linux lietotāji[/u] var lejupielādēt no USB startējamu Chrome OS versiju no [url=http://media.gdgt.com/secure/chrome-os-0.4.22.8-bootable-usb-gdgt.zip?e=1258727248&h=bc627e488a622fad524f4e97183e2113]gdgt.com[/url].

[b]Kā?[/b]
Kad esi minēto izdarījis, izmantojot lejupielādēto, vari ķerties klāt uzstādīšanai. Ja nepieciešamas sīkākas instrukcijas, kā uzstādīt Chrome OS izmantojot “Virtual Box”, tad skaties [url=http://www.techcrunch.com/2009/11/19/guide-install-google-chrome-os/]techcrunch.com[/url] pamācību. “VMware” lietotājiem var palīdzēt [url=http://blog.laksha.net/2009/10/how-to-create-virtual-machine-using.html]šī[/url] pamācība, bet “VMware Fusion” lietotājiem [url=http://discuss.gdgt.com/google/chrome-os/general/download-chrome-os-vmware-image/]šie[/url] ieteikumi.

Avoti – [url=http://www.pcworld.com/article/182749/get_chrome_os_now.html]pcworld.com[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us