Kā nomainīt Xp start pogas tekstu

Apnicis parastais standarta [i]Start[/i] pogas teksts “Start”? Tad nomaini to! Uzrakstīju nelielu pamācību, kā to izdarīt. Es pamēģināju vairākus veidus, kā to izdarīt, gan vēl papilus ar reģistra labošanu, gan darbošanos [i]Safe Mode[/i](ā) ar Command promt… Un secināju vienu – šis ir visērtākais, drošākais un ātrākais veids, kā nomainīt [i]Start[/i] pogas tekstu uz vienalga, ko vien vēlaties.

Lai nebūtu lieku darbību, sākot ar 4. punktu visas galvenās darbības sāksiet darīt startējot datoru caur [i]Safe Mode[/i]. Iesaku atslēgt [i]System Restore[/i], jo [i]Safe Mode[/i] vidē, tas piedāvās savu palīdzību. Tas nebūs nepieciešams.
Bet vispirms izlasiet šo tekstu un ieteicams arī saglabājiet, to, lai vēlāk, kad būsiet [i]Safe Mode[/i], būtu no kā lasīt pamācību kas, kur un kā jādara (ja vien neiemācieties šo tekstu no galvas).

Un tātad:
1. Pārveidojamais fails- explorer.exe (atrodams mapē C:\Windows). Drošības pēc, izveidojiet kopiju šim failam un novietojiet to kautkur drošā vietā, bet neaizmirstiet, kur to nolikāt.

2. Nepieciešama programma Resource Hacker (tā ir bezmaksas un to var iegūt te: [url=http://www.users.on.net/johnson/resourcehacker]Resource Hacker[/url]), lai būtu ērtāk pēc tam – atzipojiet to uzreiz uz desktopa.

3. Atgādināšu vēlreiz – saglābājiet šo pamācību un tad varat restartēt datoru (datora startēšanās laikā spiešot F8, lai palaistu [i]Safe Mode[/i]).

4. Tātad startējam datoru un ejam [i]Safe Mode[/i] vidē.

5. Startējiet programmu Resource Hacker. Tad File-> Open un atveriet savu oriģinālo explorer.exe (to, kurš atrodas C:\Windows\explorer.exe).

6. Kategorija, kurā būs jāveic izmaiņas ir ar nosaukumu [i]String Table[/i], un zem tās atrodiet, apakškategoriju (mapes izskatā) [i]37[/i] un [i]38[/i]- abiem būs jāveic izmaiņas saitītē 1033.

7. Kā jau laikam saprotat, jāmaina būs vērtība (teksts) “start” Tad šis arī tas teksts, kas nosaka, to, kas jums rādīsies uz [i]Start[/i] pogas.

8. Tagad pavisam vienkārši izmainam tekstu start, pret jūsu izvēlēto( to, ko vēlāk redzēsiet uz start pogas), apakškategorijā [i]37[/i] pretī vērtībai 578, un tieši tādu pašu tekstu ierakstiet apkškategorijā [i]38[/i] pretī vērtībai 595, protams nenodzēšot pēdiņas. Manā gadījumā, teksts būs “Datuve.lv”. 🙂 Pēc katra teksta ierakstīšnas apstipriniet to, augšā uzspiežot uz “Compile Script”. Tad File-> Save… Šeit automātiski tiks izveidota vēlviena kopija failam explorer.exe ar nosaukumu explorer_original.exe- tas papildus drošībai no Bila puses.

[img]/images/upload/start2.jpg[/img]

9. Variet vērt ciet Resource Hacker.

10. Tagad atliek restartēt datoru un priecāties (protams, ja viss pareizi izdarīts) par savu jauno [i]Start[/i] pogu.

P.S. Kā dabūt atpakaļ [i]Start[/i] pogas tekstu “start”, es domāju paši sapratīsiet.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us