Kā izvēlēties bērnam piemērotas austiņas?

Ja esat nolēmuši iegādāties austiņas bērniem, būtu jāņem vērā dažas noderīgas funkcijas. Pirmkārt, jaunākajiem lietotājiem labāk derēs austiņas, kas kārtīgi pārklāj visu ārējo auss daļu, nevis mazās, ausīs ievietojamās austiņas. Otrkārt, daudzām bērniem paredzētām austiņām ir skaļuma ierobežošanas opcija, kas nodrošina, ka skaņa nesasniedz tādu līmeni, kas varētu kaitēt bērna dzirdei. 

Standartā tiek piedāvātas tādas austiņas, kuru skaļums nepārsniedz 85 decibelus. Dažos modeļos ir iespējams apiet skaņas ierobežošanas opciju, tāpēc būtu ieteicams pirms tam palasīt konkrētā modeļa lietotāju atsauksmes, lai iegūtu godīgu novērtējumu. Svarīga ir arī pieaugušā uzraudzība – bērnam vajadzētu izvairīties no ilgstošas klausīšanās ar austiņām.

Jāņem vērā arī tas, ka bezvadu bluetooth austiņas būs ievērojami dārgākas kā vadu austiņas. Lai arī šeit apskatīto vadu austiņu dizains ir pievilcīgs un skaņas kvalitāte ir ļoti laba, bezvadu austiņas būs īpaši parocīgas mazākajiem klausītājiem.

Puro Sound Labs un Puro Junior Jams

Ļoti labs variants ir Puro Sound Labs BT2200 Premium bezvadu austiņas, kas domātas bērniem. Tās var iegādāties Amazon interneta veikalā par EUR 78.

Puro Junior Jams maksimālais skaļums ir 85 dB, kas ir ieteicamais ierobežojums. Attēls: Puro

Kā labu variantu var apsvērt arī šīs kompānijas lētāko modeli (EUR 60) Puro Junior Jams. Šo bezvadu austiņu skaļums arī nepārsniedz 85 dB, kam vajadzētu palīdzēt uzturēt drošu klausīšanās līmeni, un to akumulators ilgst līdz 22 stundām. Tās var pievienot arī ar vadu tieši klēpjdatoram vai personālajam datoram, izmantojot komplektācijā iekļauto 3,5 mm kabeli. Junior Jams ir iebūvēts mikrofons, kas samazinās jebkādu fona troksni (atšķirībā no datoros iebūvētajiem mikrofoniem). Iespējams arī kopā savienot divus austiņu komplektus. Šī funkcija pieejama arī vairākās citās austiņās, kuras šeit pieminētas. Tas ļauj abām austiņām koplietot audio no vienas avota ierīces.

JBuddies Studio

JBuddies Studio no JLab Audio ir vēl viens labi novērtēts produkts, lai arī tās ir tradicionālās vadu austiņas. Šīm austiņām ir diezgan labas atsauksmes par mikrofona veiktspēju. Tām ir izturīgs dizains, turklāt tās joprojām izskatās diezgan stilīgi. Šis ir ļoti labs variants par pieņemamu cenu (EUR 24). 

JBuddies Studio Over-Ear Folding Kids Headphones
JBuddies Studio no JLab Audio austiņas bērniem

JBL JR 300BT

JBL JR 300BT austiņām ir ļoti saistošas ​​krāsās, turklāt pirkumā ir iekļauts uzlīmju komplekts to personalizēšanai. Tām ir bērniem draudzīgas pogas skaļuma regulēšanai un tās var ilgt līdz 12 stundām vienā uzlādē. Šīm austiņām ir ļoti laba skaņa. Šeit tās pieejamas par EUR 49.99.

JBL JR 300BT austiņās ir bērniem draudzīgas vadības ierīces, tās ir par pieņemamu cenu, un skaņas kvalitāte ir ļoti laba. Attēls: JBL

eKids autiņas ar multeņu varoņiem

eKids izgatavo dažādāko veidu vadu austiņas, kurās ir personāži no Spider-Man, Frozen, Trolls World Tour, Star Wars un cita ģimenei draudzīga satura. Tās maksā aptuveni EUR 26.

MU-141
eKids “Scary Hairy” austiņas

Philips austiņas bērniem ar gaismas efektiem

Interneta veikalos nopērkamas arī Philips TAKH402PK/00 bezvadu austiņas. Šīs bērniem varētu īpaši patikt, jo tām ir gaismas efekti. Tās ir izturīgas bezvadu austiņas ar skaļuma līmeņa ierobežojumu līdz 85 dB. Auss uzlikā integrētais LED panelis ļauj bērniem paspilgtināt savu stilu ar krāsainām gaismām. Pilnībā uzlādētas tās nodrošinās 20 stundu atskaņošanas laika, kas ļaus baudīt izklaides vismaz dažas dienas. Cena EUR 45.

Philips krāsainās bezvadu austiņas bērniem

Aplūko arī šīs trokšņu slāpējošās bezvadu austiņas.

http://datuve/raksts/8286/7-labakas-troksnu-slapejosas-austinas/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us