Kā internetā nomainīt savu atrašanās vietu

Lai arī mēdz teikt, ka internetā cilvēks darbojas anonīmi, tomēr pilnīga anonimitāte nekad netiek garantēta. Ieejot jebkurā mājas lapā, tā īpašnieks var viegli uzzināt jūsu atrašanās vietu (un ne tikai to vien). Dažkārt ir būtiski noslēpt vai izmainīt savu atrašanās vietu vai, precīzāk sakot, atrašanās valsti.
Piemēram, diezgan daudzas TV kompānijas raida jaunākos seriālus savā mājas lapā un tas ir pilnīgi bez maksas, taču pieejams tikai konkrētu valstu iedzīvotājiem.

[img]/images/upload/20091228204317.jpg[/img]

Tam var būt vairāki izskaidrojumi, viens no populārākajiem ir tas, ka tiek plānots seriālu pārdot citu valstu televīzijām, bet, ja cilvēki to bez maksas varēs skatīties savos datoros, tad televīzijas tos negribēs pirkt. Protams, vienmēr jau ir cilvēki, kam ir pieeja šiem video un viņi tālāk tos lejupielādē un ieliek torrentos, lai video varētu skatīt visā pasaulē.
Taču ne vienmēr ir vēlēšanās meklēt vajadzīgo torrentu un gaidīt, kad tas būs lejupielādējies, lai varētu to noskatīties. Daudzkārt ērtāk ir skatīties to tiešsaistē bez liekas cietā diska piesārņošanas. Tādā gadījumā būtu ļoti nepieciešams apmānīt mājas lapu un parādīt tai, ka esat no viņiem pieņemamas valsts. Lai to izdarītu, ir jādodas uz mājas lapām, kas piedāvā publiskos proxy serverus, piemēram, [url]http://www.publicproxyservers.com[/url].
Ieejot šajā mājas lapā, lapas kreisajā augšējā daļā jāizvēlas „Sorted by Country”, sameklē valsti, kurai ir pieeja vajadzīgajam video, un tad starp piedāvātajiem serveriem izvēlas serveri ar visaugstāko reitingu, lai nodrošinātu ātrāku savienojumu. Atver izvēlēto serveri un tam paredzētajā lodziņā ieraksta vajadzīgo URL (attiecīgā bloķētā video adresi) un nospiež ENTER. Šajā brīdī jūs tiksiet iekšā mājas lapā, bet tā uzskatīs, ka jūs atrodaties citā valstī nekā esat patiesībā. Tomēr esiet uzmanīgi ar pārvietošanos lapā, jo, ja jūs spiedīsiet uz linkiem kā parasti, tad jūs atkal uzrādīsiet patieso atrašanās vietu un tiksiet bloķēti.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us