Kā iepirkties Amazon.co.uk, kas piegādā preces uz Latviju

Iepirkties internetā ir pavisam vienkārši, un īpaši izdevīgi var iepirkties gada beigās, kad daudzi preču ražotāji nomet cenas līdz pat 90%. Tuvojas Ziemassvētku laiks un daudzi izvēlas iepirkties lētāk. Nav noslēpums, ka populārais interneta veikals Amazon.co.uk piedāvā lētākas cenas kā tas ir Latvijas interneta veikalos, tas izskaidrojams ar to ka Amazon pārdošanas apjomi pārsniedz Latvijas pārdošanas apjomus vairākus simtus reižu.

Kapēc Amazon.co.uk? Tā noteikti ir tuvāka valsts par ASV, kur pasūtītās preces ceļo pāri okeānam, turklāt tajā var visu informāciju izlasīt angļu valodā. Var iepirkties arī Amazon.de, te gan ir nepieciešamas vācu valodas zināšanas, kuru lieto daudz mazāk, kā angļu valodu.

Amazon.co.uk priekšrocības pret Amazon.com

+ Lētāka piegāde kā sūtot no Amerikas Savienotajām Valstīm
+ Nav jāmaksā nodokļi ievedot preces
+ Ātrāks preces saņemšanas laiks

Kā iepirkties Amazon.co.uk

1) Vajadzīga kredītkarte

Lai iepirktos Amazon.co.uk ir nepieciešama kredītkarte, tā parasti ir bankas karte, kurai numuri ir izspiesti uz āru, lai tos varētu nolasīt ar imprinteri.

2) Jāizvēlas prece

Iepērkoties preci jāpievērš uzmanības preču aprakstam, piegādes noteikumiem, piegādes ātrumam, kā arī ir ieteicams iepazīties ar citu pircēju atstātām atsauksmēm. Pie preces parasti ir redzama informācija par to, kādas preces pircējs vēl ir pasūtījis. Pie preces ir arī jāskatās, vai prece ir jauna vai lietota, jo veikals par zemākām cenām piedāvā lietotas preces no dažādiem privātiem pārdevējiem.

3) Rūpīgi jāievada piegādes informācija

Sekojiet līdzi informācijai, kuru ievadāt. Ja būs nepareiza adrese, preci Jūs varat nesaņemt.

Vēl ir jāzina, kad kredītkartes apstrāde un naudas noņemšana no tās notiek ne uzreiz, tas var notikt nākamajā vai par aiznākamajā dienā pēc pasūtījuma veikšanas.

Te ir interesanti piedāvājumi no Amazon.co.uk, piem 1000GB cietais disks Western Digital Elements 1TB USB 2.0, maksā tikai 50.24 LVL pēc 2009.11.23. kursa.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us