GoPro Hero 8 tagad var izmantot kā tīmekļa kameru arī Windows sistēmā

GoPro tagad varēs uzstādīt kā tīmekļa kameru arī Windows datoros, izmantojot Hero 8 kameru. Jāņem vērā, ka pagaidām šai programmai ir tikai beta versija. Jau iepriekš ziņojām, ka šāda iespēja ir ieviesta ar iOS aprīkotajos datoros.

Lai gan, izmantojot GoPro kā tīmekļa kameru jeb webkameru, jūs, iespējams, neiegūsiet tik labu attēla kvalitāti, kā, piemēram, ar DSLR vai bezspoguļu kameru, taču tā jebkurā gadījumā būs labāka, par iebūvētajām datora tīmekļa kamerām. Kompānija saka, ka vairāki populāri videokonferenču pakalpojumi jau atbalsta Windows beta programmatūru, tostarp Zoom, WebEx, Slack, Google Meet, Microsoft Teams un Discord.

http://datuve/raksts/8360/labakas-bezmaksas-videokonferencu-lietotnes/

Ja vēlaties iestatīt Hero 8 kā tīmekļa kameru, šeit ir izveidota rokasgrāmata, kurā ir aprakstīta pamācība gan Windows, gan Mac datoriem. Tīmekļa kameras izmantošanas macOS versija no šodienas oficiāli vairs nav beta stadijā. Ja šajā COVID-19 laikā jums patiešām ir nepieciešama labāka tīmekļa kamera, varat arī mēģināt piesaistīt savu iPhone vai Android ierīci vai kādu no daudzajām bezspoguļa kamerām, kurām ir pievienoti tīmekļa kameras režīmi.

Hero 8, Hero 7 Black un Max kamerām pievieno arī tiešraides straumēšanas funkciju. Lai  to varētu izmantot, jums būs jāabonē uzņēmuma GoPro Plus pakalpojums, kas mēnesī maksā 4,99 USD. GoPro šeit ir pievienojuši pamācību, kā tiešraidē straumēt no savas ierīces.

http://datuve/raksts/7928/gopro-hero-8-tagad-var-uzstadit-ari-ka-webkameru/
http://datuve/raksts/7635/ka-android-vai-ios-ierici-pieslegt-ka-webkameru/
http://datuve/raksts/7300/pamaciba-ka-dslr-vai-bezspogula-kameru-uzstadit-ka-webkameru/
http://datuve/raksts/7541/aplikacija-kas-lauj-fujifilm-bezpogula-kameru-izmantot-ka-webkameru/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us