Fotogrāfu nometne Art Camp 2010, pievienojies

Art Camp – tas ir Baltijas valstu un Krievijas fotogrāfijas metru meistarklases, plenēri, darbs ar modeļiem un grimētājiem, dalībnieku portfolio apspriešana un fotokonkursi!

Art Camp – tā ir radošā atmosfēra, neformāla saskarsme ar fotomākslas meistariem, karnevāls un vakara atpūtas programma jūras krastā!

Art Camp – tie ir trīssimt cilvēki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas, kurus apvieno viena lieta: viņi, tāpat kā Tu skatās uz pasauli caur fotoaparāta objektīvu.

Pievienojies ArtCamp!

No 13. līdz 15. augustam, Ventspils, Latvija.

Jauniem dalībniekiem jānostiprinās fotogrāfijā, tātad viņiem ir svarīgi satikties ar domubiedriem, redzēt meistarus un klasiķus. Galvenais – paplašināt savu redzesloku! Gunārs Binde

Lai ar ko mēs nodarbotos savā dzīvē, tas noved pie pasaules izzināšanas un sevis paša apzināšanas šajā pasaulē. Fotogrāfija nav izņēmums. Katram ir sava personīgā pieredze, bet ir grūti novērtēt sasniegto un izvēlētā ceļu pareizību. Daži cilvēki, balstoties uz savu pieredzi, runā, citi klusē. Fotografē gan vieni, gan otri. Art Camp 2010 – tā ir lieliska iespēja uzzināt citu cilvēku viedokli, atbrīvoties no savu radošo spēku sastinguma un iegūt pārliecību, ka mēs visi sekojam vienam un tam pašammērķim neatkarīgi no ādas krasas, valodas un vecuma. Gudrie apgalvo, ka Dievam nav savas reliģijas. Festivālam Art Camp 2010 arī nav tādas reliģijas – mēs mīlam visus un katru kas izvēlējies iet šo ceļu. Fotogrāfs Valts Kleins

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us