Draugu WAPs

Zinu, ka par draugiem.lv runāt ir ļoti nemoderni, jo šī tēma ir izrunāta līdz riebumam, bet es tomēr nespēju nociesties, jo mans pacietības mērs beidzot ir pilns! Droši vien daudzi ir pamanījuši, ka līdz ar trešās versijas ieviešanu, ir parādījusies ilgi, ilgi gaidītā fīča draugiem.lv mobilā versija jeb, vienkārši sakot, WAP versija, lai mazi bērni mācoties un lielas tantes ofisā strādājot, kurām īvilais admins Gints ir nogriezis pieeju draugiem, varētu turpināt bezjēdzīgo draugos sēdēšanu. Viss jau būtu labi, ja neņem vērā, ka šī WAP versija, nesaprotamu iemeslu dēļ, parādījās tikai tagad. Bet tas vēl būtu tas mazākais. Izrādās, ka par šīs WAP versijas izmantošanu ir jāmaksā, un nevis ierastos 35 santīmus, tāpat kā par statistiku un galerijām, bet jāmaksā ir katru dienu! Jā, katru dienu, ja vēlies to izmantot! LMT klientiem jāmaksā 7 santīmi dienā un TELE2 klientiem 4 santīmi dienā. Tātad aktīvākajiem draugos sēdētājiem tas izmaksā aptuveni 2 Ls mēnesī + GPRS trafiks. Es saprotu, ka kaut kā jāpelna ir, bet tas tomēr ir par traku.

Atceros, ka pirms dažiem mēnešiem viens mans draugs jautāja vai draugiem ir WAP versija. Toreiz vēl draugiem nebija WAP versijas, tāpēc draugs jokojoties teica, lai es pats uztaisot WAP versiju, jo gaidīt kamēr to Lauris uztaisīs ir pārāk naivi. Pasmējāmies un tā arī šo domu atmetām. Kaut kad vēlāk gadījās brīva diena un nodomāju, ka varētu pamēģināt uztaisīt šo brīnumu. Jau biju gandrīz līdz pusei ticis un kaut kā netīšām uzdūros Laura solījumiem izveidot WAP versiju un ka jau tuvākajā laikā tā tiks pabeigta. Nospļāvos un izmetu šo projektu atkritnē, jo kāda jēga taisīt šādu perversību, ja Lauris tomēr ir saņēmies un pats uztaisīs. Lepni paziņoju priecīgo vēsti draugam un ķēros klāt citiem darbiem. Vakar, kad uzzināju, ka Lauris ir pabeidzis savu WAP versiju un prasa par to naudu, jutos apčakarēts, jo savu versiju jau biju laimīgi nosūtījis citos bitu laukos.

Tātad, ko es ar to visu gribēju pateikt? Es gribēju pateikt, ka netaisos maksāt par to Laura WAP versiju un vēl jo vairāk netaisos pieļaut, ka mani draugi to izmanto, jo diemžēl tādu ir daudz.

Pietiek liet ūdeni. Prezentēju jums haļavno Draugu WAPu! Pagaidām gan tikai versiju 0.1. Sākumā šo rakstīju uz C/C++, bet vakar, kad sāku visu rakstīt pa jaunam, izvēlējos PHP. Sanāca diezgan kokains un netīrs kods, bet šajā gadījumā man svarīgāks bija rezultāts un pēc iespējas ātrāk izveidot pirmo strādājošo versiju. Uzsvars tiek likts uz vēstulēm, jo viss pārējais uz mobilā, pēc manām domām, ir perversija. Pārējās fīčas tiks īstenotas nākošajās versijās, ja tādas tiks publiski prezentētas.

Kā parasti nekādas dižās lietošanas pamācības nebūs. Tātad:
1) Lejupielādējam skriptu (raksta beigās ir links)
2) Sameklējam hostingu vai vienkārši uzliekam uz mājas datora
3) Notēmējam savu telefonu uz mūsu izvēlēto hostingu
4) Paziņojam arī saviem draugiem haļavnā Draugu WAPa adresi

Ja, jūti, ka pietrūkst kaut kādas fīčas, tad droši vari piekodēt tās klāt, jo skripta source tev ir!

Lejupielādēt:
Draugu WAPs v0.1
Draugu WAPs v0.2

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us