Desmit padomi Gmail e-pasta lietošanai

Interneta portāls Gizmodo ir apkopojis desmit padomus, kā veiksmīgāk rīkoties ar Gmail e-pastiem.

Tehnoloģiju žurnālists Deivids Nīlds atzīmē, ka „kopš 2004. gada Gmail ir pārveidojis internetā bāzēta e-pasta vidi. Tā noformējums bija viegli uztverams un „tīrs” ar tam laikam iespaidīgo 1 gigabaitu failu glabāšanai. Šobrīd šis skaitlis ir vismaz desmit reizes lielāks, priecējot miljoniem Gmail lietotāju visā pasaulē.” Taču Nīlds uzsver, ka nereti lietotājs nepārzin visas e-pasta servera sniegtās iespējas. Tādēļ Gizmodo ir apkopojis desmit padomus, kas atvieglos ikdienas e-pasta lietotāja dzīvi.

Tie iekļauj aprakstus par dažādu filtru lietošanu, e-pastu šķirošanu no dažādiem resursiem un arhivēšanu. Ir arī ieteikumi Yahoo un Hotmail lietotājiem, piedāvājot importēt e-pastus arī no citām pastkastēm uz Gmail. Ir arī padomi par e-pastu sakārtošanu atsevišķās mapēs, krāsaino atzīmju jeb „zvaigznīšu” iespējām un citi vienkārši ieteikumi. Lai arī tas var šķist primitīvi, tomēr var krietni atvieglot darbu pat pieredzējušam lietotājam.
Pilno informāciju meklēt šeit:

[url=http://gizmodo.com/5961006/ten-tricks-to-make-yourself-a-gmail-master]http://gizmodo.com/5961006/ten-tricks-to-make-yourself-a-gmail-master[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us