Datuves BitTorrent trakeru trakeris

Pēdējā laikā kaut kā esmu [i]pieķēries[/i] BitTorrent failu apmaiņas tīklam un tā izpētei, tāpēc top vēl viens raksts par šo tēmu. Šoreiz atkal cīnīšos par brīviem torrentiem tikai ar mazliet citiem līdzekļiem. Iešāvās prātā doma uztaisīt kaut ko līdzīgu suprnova trakerim, tikai priekš vietējiem lietotājiem. Tātad mans mērķis ir izveidot vienu milzīgu trakeru trakeri.

Ideja ir gaužām vienkārša – izvēlamies trakerus no kuriem [i]aizņemsimies[/i] peerus un piedāvāsim tos saviem lietotājiem. Tas tiek paveikts ar vairākiem nelieliem (ro)botiem, kas ik pēc dažām minūtēm apskatās kādiem failiem no Datuves trakera ir nepieciešams uzzināt jaunus peerus. Pēc tam dodamies uz trakeriem un pajautājam vai tajā ir fails, kas mums nepieciešams. Ja trakerim ir šis fails, tad paņemam lietotāju sarakstu, kuri šo failu seedo un pasakam to mūsu trakerim. Mūsu trakeris pēc tam šos datus piedāvā saviem lietotājiem. Tātad mūsu trakera lietotājiem nav jābūt pat reģistrētiem kādā no šiem pārējiem trakeriem, jo datus saņem un sūta tikai mūsu trakerim.

Kāds no tā labums? Pirmkārt, bieži gadās, ka faili vietējos trakeros parādās šeit no ārzemju trakeriem. Tātad mūsu bots apkopo šos lietotājus vienkopus. Otrkārt, lietotājiem nav jāzutraucās par savu ratio šajos trakeros, jo viņiem nav nekāda saistība ar tiem, ja tiek izmantots mūsu trakeris. Treškārt, lietotāji tiek klāt arī pie failiem ar [i]wait time[/i] ierobežojumu, jo mūsu trakeris zin visus nepieciešamos datus, ko nodot lietotājam, un nekādi neierobežo savus lietotājus. Ceturtkārt, jūs varēsiet ietaupīt savu upload, atstājot to vietējiem lietotājiem.

Tagad pastāstīšu kā pareizi pievienot torrentus Datuves trakerim, lai viss strādātu. Vispirms ir jāaiziet uz kādu trakeri, kuru uzrauga Datuves bots un jāizvēlās kāds torrents. Šo torrentu atveram ar BitComet un nomainam [i]announce url[/i] uz [b]http://datuve/announce.php[/b]. Saglabājam torrentu ar [i]Save Torrent As..[/i] un pievienojam Datuves trakerim. Pēc pāris minūtēm bots pamanīs, ka ir pievienots jauns torrents un centīsies iegūt sarakstu ar lietotājiem, kam ir šis fails. Pēc tam var sākt šo failu lejupielādēt un neraizēties par ratio un tamlīdzīgām muļķībām.

Pagaidām vēl neesam izdomājuši no kuriem trakeriem bots vāks informāciju, bet visdrīzāk tie būs filelist.org, filemp3.org, torrentbits2.org, elitetorrents.org, ihack.lv un torrents.lv. Pagaidām viss vēl strādā testa režīmā, tāpēc var nestrādāt kā nākas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us