Budžeta klases televizors: vislabākais aprīkojums līdz 400 eiro

Mūsdienās būs grūti atrast kādu, kuram mājās nav televizora. (96% Latvijas mājsaimniecībās ir televizors.) Kuru televizoru labāk izvēlēties, ja esi nolēmis ietaupīt? Kuri budžeta klases televizori pārsteigs ar kvalitatīvu attēlu un viedo funkciju klāstu, un kā kopumā izvēlēties labu un lētu televizoru?

Ja televizora iegādei atvēlam 400 eiro, tad par šo budžetu varam iegādāties ierīci, kurai būs 4K izšķirtspēja, ar to varēs pārraidīt video no viedtālruņa, un tā apmierinās pat spēļu mīļotāju vajadzības.

budžeta klases televizors

Samsung 43 4K Smart TV – gan izklaidei, gan darbam

Samsung 4K Smart TV TU7092 ir 4K UHD televizors, kas pārspēj parasto FHD ar 4x vairāk pikseļu, ļaujot skatītāja acīm baudīt detalizētus un izteiksmīgus attēlus.

Ierīci var izmantot ne tikai kā televizoru, bet arī kā monitoru – tas var izveidot savienojumu ar datoru, kā arī var strādāt ar dokumentiem, izmantojot Microsoft Office 365. Bieži ērtāk ir veikt noteiktus uzdevumus uz liela ekrāna, piemēram, rediģēt lielus Excel dokumentus.

Konsoles spēlētājiem īpaši noderīga būs ​​iebūvētā Game Enhancer funkcija, kas nodrošinās vienmērīgu spēles attēla kvalitāti.

Televizors ir saderīgs ar trešo pušu ierīcēm un pakalpojumiem, ar iebūvētiem AI palīgiem, Google asistentu un Amazon Alexa, kas ļauj kontrolēt ierīci ne tikai ar tālvadības pulti, bet arī ar balsi. Un AirPlay funkcija ļauj straumēt saturu no Apple ierīcēm. Televizoru var savienot ar iPhone, iPad un Mac, kā arī ar dažādām Android ierīcēm.

Cena – 329 eiro.

budžeta klases televizors

LG 43 UHD 4K viedtelevizors filmu, sporta un spēļu faniem

LG UHD 4K televizors 43UN71003LB ir piemērots izklaides entuziastiem, kuri skatās sporta spēles vai augstas kvalitātes filmas. Televizoram ir tehniskās iespējas spēlēt augstas kvalitātes spēles un nodrošināt, ka skaņa neatpaliek no video vai otrādi.

43 collu (110 cm) ekrāns izceļas ar reālistiskām krāsām, skatoties no jebkura leņķa, un televizora dizains izskatās viegls un pievilcīgs plānā rāmja un moderno līniju dēļ.

Ērtā webOS operētājsistēma ļauj televizorā instalēt vēlamās lietotnes, savienot televizoru ar Android un Apple ierīcēm un parādīt ekrānā uzņemtos fotoattēlus vai videoklipus.

Spēcīgs procesors ir šī televizora priekšrocība – tas novērš sliktu attēla kvalitāti. Piemēram, pat zemas kvalitātes video no interneta tiek rādīts pēc iespējas augstākā kvalitātē.

Cena – 309 eiro.

Xiaomi 43 UHD MI Smart LED TV 4S ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība

Xiaomi 43 UHD MI Smart LED TV 4S nekonkurē ar iepriekš minētajiem Samsung un LG televizoriem, taču atbalsta 4K izšķirtspēju un piedāvā Android programmatūru, kas ļauj instalēt citas lietotnes un skatīties populāras video satura platformas, piemēram, Youtube .

Skatoties no malas, televizors neizskatās plāns, bet tas sver tikai 7,2 kg. Rāmis ap ekrānu ir ļoti plāns – 0,9 cm, tāpēc ierīces priekšpuse izskatās diezgan moderna. Televizoru var pieslēgt daudzām ierīcēm – ir trīs savienojumi HDMI un USB kabeļiem, interneta kabeļa un standarta austiņu savienojumi, kā arī izeja papildu skaļruņiem.

Šis modelis atbalsta arī Chromecast tehnoloģiju. Tas nozīmē, ka Android tālruņu īpašnieki var viegli straumēt mūziku, fotoattēlus vai videoklipus no viedtālruņa uz TV.

Cena – 390 eiro.

Kādu televizoru izvēlēties par 200 eiro?

Tiem, kas vēlas televizoru par vēl mazāku summu, iesakām izvēlēties Xiaomi 32 HD MI Smart LED TV 4A. Tas maksā aptuveni 190 eiro un veic visas viedtelevizoru galvenās funkcijas – izveido savienojumu ar internetu, var parādīt dažādu straumēšanas lietotņu saturu.

32 collu (81 cm) diagonāles izmērs ir lieliska izvēle virtuvei vai mazākai viesistabai. Ekrāna izšķirtspēja ir mazāka nekā Full HD, taču attēls joprojām ir pietiekami labs. Ja nesēžat ļoti tuvu televizora ekrānam, atšķirību no Full HD ir grūti saskatīt.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us