Aplūkojam Firefox add-ons

Starp tūkstošiem Firefox papildinājumu (add-on) tu noteikti atradīsi kādu noderīgu arī savam pārlūkam, bet ieskatam aplūkosim dažus, ko iesaka mozilla.org.

WEB Developer – autors – Chris Pederick

WEB izstrādātāja izvēlne ar dažādiem rīkiem, kas ļauj atslēgt, apskatīt, labot sīkdatnes (cookies), CSS, HTML, formas un attēlus, kā arī validēt mājas lapas un darīt citas lietas.

Cooliris Previews – autors – The Cooliris Team

Ar Cooliris Previews iespējams acumirklī pārlūkot WEB saites un padalīties ar tām ar draugiem. Uzbīdot peles kursoru uz saites, parādās Cooliris priekšskatījuma logs ar tās saturu. Pārlūkošanai vairs nav nepieciešams izmantot Back un Foward funkcijas un, lai hipersaiti nosūtītu, piemēram, draugam, pietiek ar vienu pogas spiedienu.

Forecastfox – autors – Richard Klein un Jon Stritar

Internacionālas laika ziņas jebkurā rīkjoslā vai stāvokļa joslā (status bar) no AccuWeather.com.

FireFTP – autors – Mime Cuvalo

FireFTP ir drošs bezmaksas FTP klients, kas nodrošina vieglu un intuitīvu pieeju FTP serveriem. FireFTP piedāvā papildfīčas kā direktoriju salīdzināšana, to sinhronizācija pārlūkošanas laikā, SSL šifrēšana, datņu jaukšana (hashing).

Foxmarks Bookmark Synchronizer – autors – Foxmarks Inc

Foxmarks sinhronizē grāmatzīmes starp diviem vai vairākiem datoriem. Lietošanas uzsākšanai izmantojams vienkāršs vednis.
Grāmatzīmēm iespējams piekļūt arī no my.foxcloud.com.

ChatZilla – autors – James Ross

Vienkāršs IRC klients, kas nodrošina parastās iespējas: iespēju pieslēgties vairākiem serveriem, kanālu meklēšanu un kārtošanu, žurnalēšanu, DCC čatu un failu pārsūtīšanu. Viegli pielāgot Javascript spraudņus un noformēt ar CSS.

Download Statusbar – autors – Devon Jensen

Lai lejupielāžu logs tev netraucē pārlūkot lapas, attēlo un vadi lejupielādes no rīkjoslas.

FoxyTunes – autors – Alex Sirota

Vai tu klausies mūziku kamēr sērfo internetā? Tagad tu vari kontrolēt savu iemīļotāko atskaņotāju neizejot no pārlūka, un ne tikai. Tiek atbalstīti sekojoši atskaņotāji: WinAmp, iTunes, Yahoo Music Engine, Pandora, foobar2000, Windows Media Player, Xbox Media Center, Musicmatch, Quintessential, J. River, jetAudio, XMPlay, MediaMonkey, Media Player Classic, Sonique, wxMusik, Real Player, XMMS, Noatun, Juk, Amarok, Music Player Daemon, Rhythmbox.

JAJAH – Web-Activated Telephony – autors – Gilad Katz

Ļauj veikt bezmaksas vai lētus starptautiskos tālruņa zvanus, izmantojot mobilo vai fiksēto tālruni. Nav nepieciešams ne mikrofons, ne austiņas, vai kāds cits speciāls aprīkojums.

Clipmarks – autors – Clipmarks

Clipmarks ļauj saglabāt un dalīties ar tīmekļa saturu, neizmantojot grāmatzīmes. Kad esi atradis sev interesējošu rakstu vai attēlu – saglabā un piešķir tam tagu, lai vēlāk būtu vieglāk to atkal atrast.

Sagatavots pēc mozilla.org. Add-ons iespējams atrast izmantojot mozilla.org add-ons meklētāju.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us