„Android” viedtālruņu priekšrocības salīdzinājumā ar „iPhone”

[img] http://images.gizmag.com/inline/iphone-5-vs-galaxy-s4-in-depth-23.jpg [/img]
Iespēja nomainīt tālruņa bateriju. Daudziem „Android” tālruņiem var noņemt aizmugurējo vāciņu un izņemt bateriju. Tas ir labs risinājums, ja telefona izlādes gadījumā tev līdz ir uzlādēta rezerves baterija. „iPhone” modeļos tā izdarīt nevar, jo bateriju var izņemt tikai ar “Apple” darbinieku palīdzību.

„Android” piedāvā darboties ar vairākām lietām vienlaicīgi. Gan LG, gan Samsung modeļos var vienlaicīgi atvērt un izmantot vairākas aplikācijas, turpretī ”iPhone” ražotājiem pie šīs iespējas vēl jāpiestrādā.

Viedtālruņa uzlādes iespēja ar microUSB kabeli. Kā zināms, „Android” tālruņus var uzlādēt ar jebkuru microUSB kabeli, turpretī „iPhone” uzlādēt var tikai ar oriģinālu kompānijas „Apple” izgatavotu mobilā telefona lādētāju. Secinājums: ja esi „iPhone” īpašnieks, tad vienmēr parūpējies par savlaicīgu tālruņa uzlādi, jo tukša akumulatora gadījumā tev nebūs alternatīvu uzlādes iespēju!

Tālruņa atmiņas apjoma palielināšana ar microSD kartēm. Atmiņas karti var ievietot lielākajā daļā „Android” tālruņu, bet „iPhone” nevar palielināt telefona fizisko atmiņu. Taču, dažādus failus var uzglabāt iCloud.

„Android” ierīcēm ir lielāks īsceļu piedāvājums, kas padara ērtāku tālruņa pārvaldīšanu. Tajos ir vairāki „Ātrie iestatījumi” jeb īsceļi, pie kuriem var piekļūt ar pirkstu novelkot no ekrāna augšas līdz apakšai. Tie ir, piemēram, baterijas taupīšanas režīms, WiFi savienojuma ieslēgšana un izslēgšana, ekrāna pagriešana, GPS un citi. Kopumā „Android” tālruņos ir 20, bet „iPhone” tikai 10 dažādi īsceļi.

„Android” ierīcēm var pielāgot visdažādākos iestatījumus, lai savu telefonu varētu personalizēt un pēc iespējas vairāk pielāgot savām vēlmēm. Šādam nolūkam noder tādas lietotājprogrammas kā „Buzz Launcher” un „Aviate”.

„Android” tālruņa papildfunkcijas, kas noder sadzīviskās situācijās. Piemēram, infrasarkanā starojuma izmantošana, lai tavs telefons kļūtu par televizora vai citu ierīču tālvadības pulti.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us