Alternatīvas PDF failu apskatei un rediģēšanai

Ikvienam datora lietotājam ātrāk vai vēlāk nākas saskarties ar PDF failiem. Lielākā daļa no cilvēkiem tādā situācijā izvēlas lietot Adobe Reader, visbiežāk tādēļ, ka viņi nemaz nezin par to, ka ir arī alternatīvas iespējas. Dažas no tām piedāvā pat vairāk funkciju un darbojas daudz ātrāk par populāro Adobe Reader.

PDF Split and Merge dod iespēju kombinēt vairākus PDF dokumentus vienā failā. Piemēram, Jūs varat saarhivēt iepriekšējā gada rēķinus kā vienu dokumentu, nevis sadalīt pa individuāliem failiem.
Šo rīku var iegūt šeit.

Gmail piedāvā savu iebūvēto PDF failu lasītāju, tas ļoti atvieglo e-pastos saņemto PDF failu apskati, jo nav nepieciešams tos lejupielādēt, bet var apskatīt turpat pārlūkā. Turpat ir iespējams arī doto failu izdrukāt vai iezīmēt un nokopēt.

PDF Hammer rīks dod vienkāršas rediģēšanas (tais skaitā arī lapu secības mainīšanas) iespējas interneta pārlūkā. Lai darbotos ar šo rīku, jādodas uz šo vietni un jānospiež “Start PDF Hammer”, tas iedarbinās šo tiešsaistes rīku. Pārlūkojot datoru, var izvelēties rediģējamo failu. Kad fails ir apstrādāts, tad atliek saglabāt datorā jauno faila versiju.

Ja ir nepieciešamība rediģēt šos failus offline režīmā, tad palīgā var nākt PDFill, ko atrast var šeit. Lai to lietotu, jums būs nepieciešams uzinstalēt Ghostscript, ja jums tāda vēl nav.
Tad failus līdzīgi kā ar iepriekšējo rīku var ērti rediģēt.

Adobe Reader ir visai apjomīga programma, kas uz vājākiem datoriem var darboties visai lēnu. Ja ir nepieciešams ātri apskatīt failu, tad piemērotāka būtu kāda mazāk programma, šeit var palīdzēt Foxit Reader, kas darbosies daudz ātrāk, jo patērēs mazāk resursu. Programmu bez maksas var iegūt šeit

Vairāk informācijas par šiem Adobe Reader alternatīvajiem produktiem, kā arī rīkus, kas pārvērš jebkuru printējamu dokumentu par PDF failu, vai no PDF faila ļauj iegūt Word dokumentu, var atrast šeit.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us