5 labākās fotoattēlu rediģēšanas lietotnes

Mobilais tālrunis jau sen vairs nav tikai līdzeklis zvanu veikšanai vai ziņu rakstīšanai. Viedierīces pavada cilvēkus gandrīz katrā solī un sniedz vēl nebijušas iespējas. Viena no tām ir tālruņa kamera, ar kuru iemūžināt ikdienas mirkļus un uzreiz ar tiem dalīties sociālajos tīklos. Protams, pirms attēlu publiskošanas, bieži tos ir nepieciešams uzlabot, un šim mērķim paredzētu lietotņu netrūkst. Kuras fotoattēlu rediģēšanas lietotnes ir vērts izmēģināt?

Labākās fotoattēlu rediģēšanas lietotnes Android tālruņu lietotājiem:

1. PicsArt

PicsArt ir viens no populārākajiem fotoattēlu rediģēšanas rīkiem, ko izmanto vairāk nekā 500 miljoni cilvēku visā pasaulē. Lietotne ir bezmaksas (ar dažām maksas funkcijām) un nodrošina daudzas fotoattēlu rediģēšanas iespējas. Papildu standarta fotoattēlu pagriešanai, apgriešanai, kontrasta pielāgošanai, ir pieejamas arī daudzas citas funkcijas un efekti, piemēram, mākslinieciski filtri, zīmēšana uz fotoattēliem, rāmji un citas. Portretu mīļotājiem var patikt arī funkcija, kas ļauj noņemt grumbas no sejas vai mainīt matu krāsu fotogrāfijās.

2. Snapspeed

Šī ir vēl viena populāra bezmaksas fotoattēlu rediģēšanas lietotne ar lietotājam draudzīgu saskarni un ērtu lietošanu. Snapspeed piedāvā 28 dažādus rīkus fotoattēlu rediģēšanai, saglabā fotoattēlus dažādos formātos un nodrošina daudzas citas funkcijas ikdienas lietošanai. Lietotājiem var patikt arī fona aizmiglošanas funkcija, kas šajā lietotnē darbojas nevainojami, ļaujot atšķirt fotoattēlā atlasīto objektu no fona.

fotoattēlu rediģēšanas lietotnes

3. Adobe Photoshop Express

Lai gan Photoshop daudziem ir zināma kā profesionāla fotoattēlu rediģēšanas programmatūra, tās Express versija ir paredzēta ne tikai profesionāļiem, bet arī parastiem lietotājiem. Tajā ir viss nepieciešamais fotoattēlu rediģēšanai. Izmantojot šo lietotni, lietotājiem noteikti pietiks dažādu efektu un filtru, kas palīdzēs padarīt sociālajos tīklos ievietotās fotogrāfijas nevainojamas. Pati lietotne ir bezmaksas, taču par dažu tās funkciju izmantošanu būs jāmaksā.

fotoattēlu rediģēšanas lietotnes

4. PhotoDirector Photo Editor

Lai gan šī lietotne, iespējams, nav tik labi pazīstama kā iepriekš minētās konkurentes, PhotoDirector Photo Editor ir viens no jaudīgākajiem fotoattēlu rediģēšanas rīkiem, kas pašlaik ir pieejams tālruņiem. Tas piedāvā daudz filtru, no kuriem var būt patiešām grūti izvēlēties. Tiem, kam patīk daudzveidība fotoattēlu rediģēšanas procesā, šis būs labākais variants. Turklāt lietotne piedāvā jautru animācijas funkciju, kas statiskām fotogrāfijām piešķir vairāk dzīvības.

fotoattēlu rediģēšanas lietotnes

5. Photo Lab Picture Editor

Photo Lab ir ievērības cienīga fotoattēlu rediģēšanas lietotne, kas piedāvā plašas iespējas un vairāk nekā 900 dažādus efektus. Sīkrīks ļauj jums pilnveidot fotoattēlus un piešķirt tiem lielāku šarmu, izmantojot tādas funkcijas kā sejas uzlabošana, GIF animācijas, mākslinieciskā fona risinājumi un citas. Turklāt aplikāciju var viegli pielāgot katra lietotāja vajadzībām. Mīnuss ir tas, ka bezmaksas versija rediģētajiem fotoattēliem atstāj “ūdenszīmi”. Lai no tā izvairītos, ir nepieciešams apmaksāts abonements.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

One Response

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us