4 noderīgas Microsoft bezmaksas programmas, kas iekļautas WINDOWS7

Windows 7 ir daudz pārdomātāka Microsoft operētājsistēma nekā tās priekštece Windows Vista. Uzlabojumu un papildinājumu ir ļoti daudz, bet šeit ir raksturotas 4 bezmaksas programmas, kas daļēji vai pilnībā ir Microsoft veidotas, lai darbu jaunajā Windows 7 padarītu ērtāku un interesantāku.

[b]Microsoft SharedView[/b]
Dalīties ar savā ekrānā redzamo informāciju ar draugu vai kolēģi ir ne tikai interesanti, bet arī nenovērtējami tieši tādos darbos, kas prasa vairāku cilvēku vienlaicīgu skatīšanos uz vienu un to pašu failu. Microsoft SharedView ļauj ielūkoties tavā datorā līdz pat 15 cilvēkiem vienlaicīgi.

[b]Security Essentials[/b]


Iespējams, ka tā ir visvienkāršākā antivīrusu programma, kas jebkad redzēta. Protams, Microsoft Security Essentials nav visas tās papildus funkcijas, ko piedāvā maksas antivīrusi, bet tā labi darbojas gan reālā laika, gan manuālā bīstamo programmu skenēšanā. Lietotāja saskarsme ir ļoti vienkārša un kārtīga, kas padara darbu ar šo programmu par baudu jebkuram iesācējam.

[b]XP Mode[/b]
Windows Vista reiz jau nobiedēja tās lietotājus, kad tie nevarēja palaist dažas XP programmas, tādēļ Microsoft tagad ir mācījies no savām kļūdām un ir izveidojis XP Mode, kuru var palaist, izmantojot Virtual PC, katru reizi, kad jūsu iemīļotās programmas atsakās pieņemt Windows 7. Noderīgs rīks tiem, kuri vēl joprojām nespēj pilnībā atteikties no Windows XP.

[b]Windows Live Essentials[/b]


Čato ar draugiem, pārbaudi e-pastu, sakārto un rediģē savas fotogrāfijas, parūpējies par bērnu drošību, izveido savu filmiņu vai vienkārši un ātri atjauno savu dienasgrāmatu – to visu piedāvā Windows Live Essentials, kura būtu viena no visvērtīgākajām un lietotāja dzīvi atvieglojošām Windows piedāvātajām bezmaksas programmām.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us