11 padomi pārejot uz OpenOffice

Jau labu laiku ir dzirdams par to vai reiz, pierastā un pārlieku populārākā Windows vietā, neizvēlēties kādu alternatīvu, kā piemēram, Linux. Gluži tā pat Microsoft produkta Microsoft Office vietā varētu lietot nopietnu konkurentu šim produktam – [b]OpenOffice[/b].

Kādu laiku atpakaļ Brūss Bifilds ([i]Bruce Byfield[/i]) žurnālā “Linux Journal” publicēja rakstu par OpenOffice. Raksts bija kā padomi un ieteikumi tiem cilvēkiem, kas savu izvēli izdarījuši vai plāno izdarīt par labu tieši OpenOffice.

Šis raksts neies secen arī Latvijai un tas ir iztulkots latviešu valodā, lai ik viens interesents Latvijā, dzimtajā valodā, varētu iepazīties ar Brūsa Bifilda 11 padomiem, kas varētu palīdzēt iejusties un veiksmīgi uzsākt darbību ar OpenOffice.

Ikviens, kam ir interese, pateicoties šī raksta tulkotājam [b]orvil[/b], var lejupielādēt šo latviski tulkoto rakstu DOC, PDF vai SXW formātos!

Tulkotāja komentārs: [q]Pēdējos 18 mēnešus es esmu kūdījis cilvēkus pamēģināt OpenOffice.org (OOo). Šajā procesā es pamazām esmu sapratis, ka ar vienkāršu runāšanu par bezmaksas programmatūru nepietiek. Nav jau tā, ka cilvēkiem nepatiktu bezmaksas programmatūra, kuras izstrādē un tālākā virzībā ikvienam ir sava teikšana. Problēma slēpjas tajā, ka fakts, ka kāda programmatūra ir bez maksas ne vienmēr nodrošina vieglu un ērtu pāriešanu uz OpenOffice.org.

Esmu uzrakstījis dažus padomus, kas varētu palīdzēt izlemt par pāriešanu uz OpenOffice.org, jo pat vis atvērtākajiem cilvēkiem parasti ir šis tas ar ko jātiek skaidrībā. Galu galā ir vajadzīgs laiks, lai izmēģinātu jauno produktu un saprastu vai katrā konkrētajā gadījumā tas jums derēs. Ja nav ziņkārības un vēlmes izpētīt jauno, tas nekas nevar palīdzēt jums pāriet, taču ja uzmanīgi izlasīsiet šos padomus pārejas procesam vajadzētu būt samērā vienkāršam.[/q]
Raksta avots: [url=http://linux.edu.lv/index.php?name=News&file=article&sid=20]linux.edu.lv[/url]
Lejupielādēt: [url=http://linux.edu.lv/index.php?name=Downloads&get=32]šeit[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us