Vēlaties iemūrēt Sony?

Jā, tieši tā, neesat pārlasījušies!
[i]Sony[/i] ir prezentējusi jaunu audio-video iekārtu, kura ir domāta tieši iemūrēšanai istabas sienā jau būvdarbu, vai remonta laikā.
Jaunais [i]CDP-NW10[/i] ir audio modelis, bet [i]DVP-NW50[/i] izveidots, kā [i]Home Theater[/i] klases modelis. Tiek īpaši uzsvērts šādu iebūvētu iekārtu ērtums, jo nav jādomā kā paslēpt kabeļus un ieekonomēt vietu audio-video iekārtas novietošanai. Ir pat paredzēta mājas tikla Ethernet pieslēguma iespēja, iekārtas pilnīgai kontrolei izmantojot datoru.
Ja tiešām nolemsiet un pieslēgsiet iekārtu pie sava datora, tad pieslēdziet arī pārējās iekārtas (TV, radio, apgaismojums, ventilācija utt.), kā jau modernās mājās pienākas.

[img=/images/upload/sony.jpg]Sony[/img]

Protams šāda iekārta ir ļoti jauka un vēlama katrā mājā. Ja vēlaties tādu pasūtīt, tad šādas ir aptuvenās iekārtu cenas: iekārtojums vienai istabai bāzēts uz [i]CDP-NW10[/i] ( CD, AM/FM, MP3, distances pults, iekšējās saziņas kanāls utt.) aptuveni USD1000; uz [i]DVP-NW50[/i] ( CD/DVD, video-audio atskaņošana, distances pults utt.) aptuveni USD2000, šajās cenās ir iekļautas arī akustiskās sistēmas un kabeļi.
Ja ir vēlēšanās, pasūtiet tūlīt, kamēr jaunumi vēl ir jauni. Nedzīvojam jau vienai dienai!

Avots: [url=http://news.sel.sony.com/homepage.adp]new.sel.sony.com[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us