Vai zagt ir labi?

Stāsts ir par kādas lielas firmas, kura saucas Microsoft, bijušajiem darbiniekiem. Arī Geits liekas maksā saviem darbiniekiem mazu aldziņu, jo, četriem no viņa bijušajiem darbiniekiem, Microsoft ir uzrādījis apsūdzību par programmnodrošinājuma zagšanu un pārdošanu aptuveni 32,4 miljonu dolāru apmērā. Pēc pieejamās informācijas, šie darbinieki ir “nedaudz” apzaguši savu kompāniju – viņi izrakstījuši it kā ražošanas vajadzībām programmnodrošinājumu, tādas programmas kā-SQL Server 2000 un SQL Enterprise Server 7.0, un pārdevuši to online-internetveikaliem.

Tā kā šie četri krāpnieki bija bloķējuši pasūtījumu apstiprināšanas un piegādes mehānismu, kurš informē atbildīgos menedžerus, tad neviens nevarēja operatīvi izpētīt pasūtītās programmatūras apjomus (protams, ja kontrole būtu bijusi atbilstošā līmenī, varētu gan jau trauksmi izsludināt arī ātrāk).

Šo “varoņu” vārdi – Roberts Haudšels (Robert Howdeshell), Elisons Klarks (Alyson Clark), Fins Kontinī (Finn Contini) un Kristīne Hendriksone (Christine Hendrickson). Haudšelam un Kontinī iespējamais maksimālais laiks ieslodzījumā pat līdz 15 gadiem un $500000 liels naudas sods. Abiem pārējiem Microsoft bijušajiem darbiniekiem, sliktākajā gadījumā nāksies sēdēt cietumā lidz pat 5 gadiem un samaksāt līdz $250000 lielu naudas sodu.

Avots: fcenter.ru

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us