Vai tās gadījumā nav tavas bildes?

Digitālo tehnoloģiju sasniegumi ir bijuši lieliski, tāpat kā dažādu foto ierīču izveidošana ar šīm mazajām atmiņas kartēm lietotāju parocībai. Bet ko darīt, ja šī karte pazūd? Viena no šiem nelaimīgajiem pazaudētājiem ir patiešām “uzrāvusies” uz patiešām laimīgu atradēju. Ņujorkas taksometrā atrastajā atmiņas kartē bija 227 fotogrāfijas, un cilvēks tagad publicē katru dienu pa vienai no šīm bildēm!

Izskatot cauri visas bildes, viņš ir nonācis pie secinājuma, ka personu sauc Jordana, jo tā ir rakstīts uz autora dzimšanas dienas kūkas. Visas bildes autors apraksta tā kā tas būtu viņš pats, kas ir bildējis, pie tam ar sarkastiskiem komentāriem un ironiskām piezīmēm. Publikāciju apjoms jau sasniedz 3 mēnešus (~30 * 3 = ~90 bildes). Webloga apmeklētāji iedalās vairākās grupās – kas uzmundrina autoru publicēt bildes tālāk, kas lasa šo blogu tikai tāpēc, lai uzzinātu, kas notiks, kad autoru atradīs digitālās kartes īpašniece. Kā arī ir tie, kas cenšas atrast šo personu un tie, kas uzskata, ka šis blogs ir viltots.

Tie, kas meklē bildes tīklā, jau ir uzgājuši pēdas – persona, kas ir nosaukta kā Dianne, patiesībā ir Lindseja un viņa ir “Kappa Delta” studentu organizācijas biedre. Diemžēl šī persona ir grūti atrodama, jo Kappa Delta nav atzīta starp augstskolu organizāciju sarakstiem.

Lai nu kā interesants resurss un jautājums par moderno tehnoloģiju privātumu ir atklāts.

Bloga adrese: I found some of your life

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us