Uncyclopedia – zinību vācele

Raksti zinātnisko darbu (domraksti, referāti, bakalaura, maģistra, doktora darbi) un nezini, no kurienes iegūt faktus (vāveru riesta paradumus, vāveru mitruma uzsūkšanas spējas, vāveru riekstu spiedes izturību. Nē, vāveres nav pārņēmušas manas domas.)? [url=http://uncyclopedia.org/wiki/Main_Page]Lūk[/url], atrisinājums visām tavām problēmām. Daži varbūt iebildīs ka Uncyclopedia ir parodija par [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Main_Page]Wikipedia[/url], melu, nepareizu faktu un vispār netiklības perēklis, bet netici tiem aprobežotajiem, jo viss ir pavisam otrādi: tieši Wikipedia ir Uncyclopedia pakaļdarinājums. Ja tev liekas, ka fakti ir sagrozīti, nepatiesi vai aplami, [i]think twice[/i], jo šeit ir visjaunākie materiāli, ko ievietojuši viskompetentākie prāti.

[i]However[/i], ja tu patiešām esi pārliecināts, ka kaut ko zini labāk par faktu ievietotājiem, tev ir iespēja viņiem pamāt ar vāveres asti (t.i. parādīt kurš te ir galvenais. Nē, es neesmu pārņemts ar vāverēm) – Uncyclopedia ir atvērts pojekts, kuru ikviena (vēl neesmu precizējis, bet ļoti iespējams, ka arī ikviens) var papildināt vai modificēt.

Mazs piemērs:
[q]Latvia (a.k.a. Rujienas saldejuma papirfabrika) is almost the biggest and most powerful country in the world, second only to the GALACTIC EMPIRE. It is located on the northern coasts of the Baltic Ocean. It is bordered by The republic of Zhemaitijas Pienas Lithuania, which is pretty much like Latvia excepting the fact that all Lithuanian women are professionals in porn movies. 53% of Lithuanian ethnicity are abkhazian, whereas Latvians have only 92,17%. Latvians can be easily recognised by their names, which always end with letter S. They also tend to have 5,3 toes on each foot. This also applies to the Latvian language, which is a second oldest language in the world (after language of Orangutans).[/q]
Izglītības sistēmas raksturojums:
[q]There is some mistical group, called “kroplju aizstaviibas shtabs”, who tries to bring new race in Latvia – neutra people, who has no sex and are wery(I see you’re one of that rase) stupid, but they have interesting ability to survive long periods of time without food and regenerating chopped off legs.[/q]
Latvija – hokeja lielvalsts!
[q]News: The worlds hockey cup will take place in Latvia in year 2006. All teams affraid to go there, because of possible Latvian Hockey federation evil plan. The Latvian National Bank has granted sure prize of 10 000 Lats(kaposts) for every opponent who dies while game. But it’s nothing, compared to 500 000 lats (kaaposts) reward for hockey judge Vladimir Schindler’s head, who’s got his own grave (while being still alive) near fresh new hockey hall (the grave was included in project blueprint by default, in case of his arriving to judge).

Government (in person of Spiritual leader Freiberga), decided that he will be immured alive as new Hall is completed[/q]
Tā kā ļoti drīz dodos uz Lielbritāniju (cīnīties ar terorismu. Iespējams, ka šis ir pēdējais raksts no manis), tad tieši ar šādu informāciju popularizēšu [url=http://uncyclopedia.org/wiki/Latvia]Latviju[/url]. Nu varbūt vēl mazliet pastāstīšu par vāverēm (vēlreiz atkārtoju – man ir arī citas domas, bez vāverēm!).

Links pirmoreiz manīts [url=http://krutums.nemirst.lv/]Eša Kečuma megaportālā[/url] un [url=http://journal.bad.lv/community/lol/]lol[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us