Krievijā izstrādātais diktofons ir iekļuvis Ginesa rekordu grāmatā

Diktofons – liekas pavisam vienkārša lieta, to jau var sastapt pat tādās ierīcēs kā mobilajos telefonos un portatīvajos mūzikas atskaņotājos. Tomēr, diktofons kā atsevišķa ierīce vēl joprojām turpina attīstīties. Funkciju klāst jau ir sasniedzis iespēju robežas, tādēļ lielākie darbi tiek veikti pie to gabarītizmēru un svara samazināšanas, kā arī darbības ilguma palielināšanas. Un lūk, krievijas kompānijas [b]TeleSys[/b] izstrādātais diktofons [b]Edic-mini A2m[/b] ir iekļuvis [b]Ginesa rekordu grāmatā[/b] kā mazākais un vieglākais diktofons pasaulē. Tā izmēri ir 43x36x3 mm, svars – 10 gramu.

Tiek izlaistas vairākas šī diktofona modifikācijas, kas pamatā atšķirās ar atmiņas apjomu. Balss ziņojumi tiek ierakstīti diapazonā no 300 līdz 3400 Hz. Ierakstītā informācija tiek saglabāta iekšējā flash-atmiņas modulī. Tāpat ir iepēja ierakstītos balss ziņojumus noklausīties ar “austiņu” palīdzību un pārrakstīt tos datorā, standarta *.wav failos. Ierakstītās sarunas ilgums var variēt no 2h līdz 600 stundām, kā arī diktafona darbības režīms sastāda 8h, gaidīšanas režīmā – 1,5 nedēļas.
Diktofons ir aprīkots ar balss aktivācijas sistēmu [b](VAS)[/b], kas ļauj efektīvi saspiest pauzes balss ziņojumos, tādējādi palielinot reālo ierakstīto laiku.

Avots: TeleSys

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us