Kodak atsakās no vadiem

Pēc vasaras pārtraukuma Kodak Eastman Co pagājušonedēļ ir sācis piegādāt ciparu fotokameras, kuras ir spējīgas pārsūtīt augstas kvalitātes attēlus, izmantojot bezvadu tīklu, kurš parasti ir pieejams viesnīcās, lidostās, birojos un citās interesantās vietās.

Plašākai publikai atklāta janvārī, Kodak EasyShare One pārdošanā tika paredzēta laist jūnijā, taču dažādu tehnisku un mārketinga problēmu dēļ tas notika tikai pagājušonedēļ.
Pa to laiku izskatījās, ka japāņu korporācija Nikon ir nozagusi Kodak ideju un izlaidusi savu Wi-Fi kameru jau mēnesi iepriekš. Taču, kamēr Nikon P1 spēj lejupielādēt attēlus tikai uz datora, Kodak ir palicis nepārspēts, pa tiešo pārsūtot attēlus uz konkrētām e-pasta adresēm, izmantojot bezvadu tīklu.

“Šis ir jauns pavērsiens fotokameru attīstībā – vairs nekādu kabeļu,” saka Info Trends pārstāvis.

Mobilie telefoni ar fotokamerām jau agrāk piedāvāja iespēju apmainīties ar attēliem, tos pārsūtīt uz datoru ar datu kabeļa vai arī ar kāda no bezvadu savienojumu palīdzību. Taču tie parasti bija zemas kvalitātes attēli. Kodak Easyshare One ir 4 megapikseļu CCD matrica un trīskāršs optiskais palielinājums, atmiņa, kurā var ietilpināt līdz 1500 fotogrāfijām, trīs collu skārienjūtīgais ekrāns un ieteicamā cena $599.

Šķidro kristālu ekrānā ir lietotājam viegli apgūstama saskarne, ar kuras palīdzību elementāri var nosūtīt video klipus vai fotoattēlus, vai arī publicēt tos Kodak tiešsaistes foto galerijā. Ja nav pieejams bezvadu tīkls, tad jebkurā gadījumā varat doties uz tuvāko foto kiosku jeb arī, kombinācijā ar Kodak jaunāko bezvadu termālo fotoprinteri, izdrukāt savus attēlus pa tiešo mājās, tajā pašā laikā atrodoties kaut vai tūkstošiem kilometru attālumā no tām.
Kameras izmēri: 1 collu bieza, 4.1 collu plata un 2.5 collas augsta.

Raksta avots: [url=http://www.newsday.com/news/local/wire/newyork/ny-bc-ny–wirelesscamera0929sep29,0,7013722.story?coll=ny-region-apnewyork]Newsday.com[/url]
Vairāk informācijas [url=http://www.kodak.com/eknec/PageQuerier.jhtml?pq-path=9/19/6433&pq-locale=en_US]Kodak[/url] mājaslapā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us