Ko mums sola 2009. gads? Mob. tālruņi. 2. daļa

2009. gads mums sola vairākus atklājumus, izgudrojumus, inovācijas, debijas un daudz ko citu. Mobilo tālruņu joma 2009. gadā taisās būt visaktivākā. Nokia, hTc, Lucky Goldstar un Research in Motion mums sola vairākus jaunus modeļus.

[img]http://gadgeteer.org.uk/wp-content/uploads/2008/02/lg_logo.jpg[/img]
[b]LG[/b] mums nākošā gada 1. pusē prezentēs dažus tālruņus. To vidū taisās būt gan iPhone killeri, gan budžeta tālruņi, gan viedtālruņi un daudz kas cits.

[img]http://img.gsmarena.com/vv/thumb/prada-ii.jpg[/img]
Iepriekšējai [b]LG Prada[/b] paaudzei bija liels piekritēju pulks, no kurām lielākā daļa bija sievietes. Arī vīriešiem šis tālrunis patika, bet… Šim tālrunim nebija fiziskas tastatūras, ar kuru viņi varētu rakstīt. Tagad tas vairs nebūs arguments, lai to nepirktu. [b]LG KF900[/b], tāpat kā iPhone, ir aprīkots ar akselerometra sensoru. Interesanti, ka šis [i]Prada[/i] veidojums ir aprīkots ar 5MP kameru, un tā var palielīties ar [i]Schneider-Kreuznach[/i] optiku. Šī kamera pat spēj uzņemt 720×480 video ar 30 FPS. Pats interesantākais, ka šim dizaina paraugam ir : GPRS, WiFi, EDGE, HSCSD, UMTS un pat [i]HSDPA[/i]. Šīs iespējas Jūs varēsiet baudīt gaidīšanas režīmā 400 stundas, bet runāt jūs varēsiet 3 stundas. Vienīgi šis tālrunis maksā 550€. Viens skaidrs – 1. [i]Prada[/i] bija domāta sekretārēm, šis – direktorēm :). [img]http://img.gsmarena.com/vv/pics/lg/prada-ii-1.jpg[/img]

[img]http://img.gsmarena.com/vv/thumb/lg-incite.jpg[/img]
[b]LG Incite[/b] būs tālrunis ar [b]Windows Mobile 6.1 Pro[/b] operētājsistēmu. Šī ar GPRS, HSCSD, HSDPA un UMTS, kā arī ar 802.11b/g WLAN aprīkotā ierīce spēj darboties 500 stundas gaidīšanas režīmā un sarunās 8 stundas. Jūs varēsiet atrast sevi ar a-GPS moduļa palīdzību. 3.2 megapikseļu kamera ar neko mūs nepārsteidz, lai gan biznesa klases cilvēkiem tas nav pats svarīgākais. Java MIDP 2.0, FM radio, Pocket Office (Word, Excel, OneNote, PDF un PowerPoint pārlūks), 256 MB ROM, 128 MB RAM. Par iznākšanu un cenu vēl klusē.
[img]http://img.gsmarena.com/vv/pics/lg/lg-incite-2.jpg[/img]

[img]http://img.gsmarena.com/vv/thumb/lg-cb630-invision.jpg[/img]
[b]LG CB630 Invision[/b] ir budžeta klases tālrunis ar interesantu taustiņu izkārtojumu un QVGA 2.2 collu ekrānu. Baterija viņam ir vidējas kvalitātes, jo tur 250/3 stundas. Kamera : 1.3 MP, 1280×1024 pixels, video (QVGA). Savienojumi: GPRS, EDGE,HSDPA (3.6 Mbps), Bluetooth.
[img]http://img.gsmarena.com/vv/pics/lg/lg-cb630-invision1.jpg[/img]

[img]http://alpha.elkotex.si/siteimages/samsung-logo.jpg[/img]

[b]Samsung[/b] šajā gada daļā izlaidīs daudzus tālruņus, kā, tālruni bērniem, iPhone tiešo konkurentu un komunikātoru.
[img]http://www.gsmarena.com/samsung_s3030_tobi-2610.php[/img]
Vecāki bērniem parasti pērk 1. vai 2. nokijas. Tiem nav sevišķi izteiksmīgs dizains un tām nav sevišķi ērta saskarne. [b]Samsung S3030 Tobi[/b] ir īpaši bērniem domāts tālrunis. Tam ir atraktīvs dizains un tikpat atraktīvi ekrāna noformējumi, kurus var nomainīt tikai ar dažiem pogas spiedieniem. Bērni parasti neizmanto 5MP kameras un pārdesmit atmiņas gigabaitus, tāpēc [i] Samsung[/i] ir maksimāli [i]apcirpis[/i] funkcionalitāti, lai saglabātu pievilcīgu cenu. Tālrunim ir 1.3 MP kamera, 176 x 220 ekrāns, GPRS, Java MIDP 2.0, MP3, atminas karte MicroSD. Viņš jau ir pieejams ASV un maksā 150$. Interesanti, ka šim tālrunim ir “S.O.S.” poga, kas nospiešanas gadījumā nosūta SMS vecākiem un sāk griezīgi skanēt, pievēršot gājēju uzmanību.
[img]http://img.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-tobi-1.jpg[/img]
[img]http://img.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-tobi-2.jpg[/img]

[img]http://www.gsmarena.com/samsung_t459_gravity-2588.php[/img]
[b]Samsung T459 Gravity[/b] ir budžeta klases komunikātors, kuram ir 176×220 ekrāns, kā ar` 1.3 MP kamera. QWERTY tastatūras klātbūtne palīdzēs izmantot iebūvēto e-pastu un SMS, kā arī WAP 2.0/xHTML un HTML iespējas. Bet šim te nav ne EDGE, ne UMTS, kur nu vēl HSDPA, HSCSD un WiFi. [img]http://img.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-gravity-1.jpg[/img]
[img]http://img.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-gravity-2.jpg[/img]
Samsung izlaidīs vēl tādu i770 Saga, bet par to man vēl informācijas nav.
[img]http://img.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-saga-1.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us