Iespēja ieskatīties pagātnē (teorija un prakse)

Rakstā [url=/raksts/1426/Zinatne_velas_izmainit_pagatnes_notikumus] Zinātne vēlas izmainīt pagātnes notikumus[/url] lasījām par zinātnieku sapni izmainīt pagātni. Tā aizvien ir tikai teorija un tāpēc vēlos piedāvāt ko praktiskāku, reālu iespēju katram no mums tagadnē iepazīt pagātni. Viens no veidiem ir [i]urbantrip[/i] un [i]trespassing[/i] vai vienkārši bradāšana. Bradāšana nemaksā neko un tā varētu kļūt par labu hobiju.

Kas ir bradāšana un bradātāji? Par to vairāk vari uzzināt [url=http://www.bradajumi.lv]www.bradajumi.lv[/url]. Šo projektu ir uzsākuši un tālāk virza [url=http://krizdabz.id.lv]Krizdabz[/url] un [url=http://sindromz.wordpress.com/]Sindromz[/url]. Viņi un domubiedri pēta pilsētvidi un antropoloģiskus objektus netradicionālā veidā, ielūkojoties pamestās ēkās, industriālos un monumentālos objektos. Viņus interesē arī tilti un daudz kas cits. Bradātāji nenodarbojas ar vandālismu vai huligānismu. Bradāšana ir veselīga dzīvesveida paveids un tā gandrīz vienmēr sniedz kārtīgu adrenalīna devu un labu noskaņojumu.

Protams, ka bradāšana bīstama lieta un tāpēc uzsveru, ka neviens netiek aģitēts riskēt ar savu dzīvību vai veselību. Tomēr, ja esi nolēmis piebiedroties šiem orģinālajiem vides pētniekiem jeb bradātājiem, tad iepazīsties kārtīgi ar bradātāju ētikas kodeksu un izlasi vietnes [url=http://www.bradajumi.lv]www.bradajumi.lv[/url] sadaļu [u]kas un kā[/u].

[i]Raksts ir pārbaudīts praksē[/i]

Nolēmu pusdienas laikā arī pats realizēt vienu bradājumu. Izlasīju 22. janvāra Oteps rakstu ([url=http://www.bradajumi.lv]STASC[/url]) un tā iedvesmots apmeklēju valsts īpašumu, kurš atrodas tepat Rīgā, Narvas un Pērnavas ielas stūrī – Seksuāli Transmisīvo un Ādas slimību valsts centru.

Patiesi varu teikt, ka iespaidi fascinējoši. Šodien ir ļoti skaista ziemas diena, saulīte spīd, dzidrs gaiss un ideāla gaisma fotografēšanai, tāpēc arī paņēmu līdzi fotoaparātu un šo to pafotogrāfēju. Domāju, ka man iespaidu būs ilgam laikam un šo vietu atcerēšos visu mūžu. Tā tiešām bija jauka pārmaiņa ikdienas darba rutīnā.

Apskatei piedāvāju pāris bildes, kuras iemūžināju šodienas bradājumā:
[url=http://datuve/images/upload/01_1braJK.JPG]1[/url], [url=http://datuve/images/upload/02_1braJK.JPG]2[/url], [url=http://datuve/images/upload/03_1braJK.JPG]3[/url], [url=http://datuve/images/upload/04_1braJK.JPG]4[/url], [url=http://datuve/images/upload/05_1braJK.JPG]5[/url], [url=http://datuve/images/upload/06_1braJK.JPG]6[/url],[url=http://datuve/images/upload/07_1braJK.JPG]7[/url],[url=http://datuve/images/upload/08_1braJK.JPG]8[/url], [url=http://datuve/images/upload/09_1braJK.JPG]9[/url], [url=http://datuve/images/upload/10_1braJK.JPG]10[/url], [url=http://datuve/images/upload/11_1braJK.JPG]11[/url], [url=http://datuve/images/upload/12_1braJK.JPG]12[/url],[url=http://datuve/images/upload/13_1braJK.JPG]13[/url], [url=http://datuve/images/upload/14_1braJK.JPG]14[/url], [url=http://datuve/images/upload/15_1braJK.JPG]15[/url], [url=http://datuve/images/upload/16_1braJK.JPG]16[/url],[url=http://datuve/images/upload/17_1braJK.JPG]17[/url],[url=http://datuve/images/upload/18_1braJK.JPG]18[/url],[url=http://datuve/images/upload/19_1braJK.JPG]19[/url], [url=http://datuve/images/upload/20_1braJK.JPG]20[/url], [url=http://datuve/images/upload/21_1braJK.JPG]21[/url], [url=http://datuve/images/upload/22_1braJK.JPG]22[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us