Dīvainākās „Ebay” pārdotās lietas…

„Ebay” ir pasaulē lielākais elektorniskai izsoļu nams. Dienu dienā “Ebay” tiek pārdotas neskaitāmas preces. Lielākā daļa preču ir ikdienišķas, taču nereti „Ebay” tiek pārdotas arī ļoti dīvainas preces. Tad nu, lūk, es jums piedāvāju sarakstu ar dažām no dīvainākajām Ebay.com pārdotākajām precēm (sarakstā ir preces, par kurām saņemts kaut viens solījums):

[b]Priekšmets #191367029: Internets[/b]

Ja cilvēki var pārdot zemes gabalus uz mēness, tad kādēļ, lai viņi nepārdotu Internetu? Kāds cilvēks tā arī darīja, pieprasot 1 miljonu dolāru. Protams, tas bija tikai joks un ir maz ticams, ka nauda caur „PayPal” tiešām tika pārskaitīta. Taču tas būtu bijis gadsimta darījums – nopirkt Internetu.

[b]Priekšmets #277481422: NLO detektors[/b]

Kādas brazīļu kompānijas ražots prototips, kuram vajadzēja spēt uztvert NLO aktivitāti. Tika apgalvots, ka šis pārveidotais magnetometrs tik tiešām reaģēja uz sarkanām un oranžām gaismas bumbām, kas parādījās debesīs virs San Paulu. Diemžēl, netika dota 100% garantija, ka tas strādās, pamatojoties uz to, ka NLO dzinēji nav vienādi. Kādēļ gan, lai pārdevējs atdotu šādu unikālu priekšmetu? Tādēļ, ka viņam tādi bija divi. NLO detektors tika pārdots par 135 dolāriem un 3 centiem.

[b]Priekšmets #248619068: Dzīves jēga[/b]

Acīmredzot kāds beidzot bija noskaidrojis dzīves jēgu un ievietojis to pārdošanā „Ebay”. Pat par spīti tam, ka bija 8 solījumi, pārdevējs neko daudz neieguva, bet tie noteikti bija labākie 3,26$, kurus vinnētājs bija iztērējis.

[b]Priekšmeta numurs nav zināms: Reklāmas vieta uz rokas[/b]

Kāds vīrietis pārdeva 5×5 collu (12,7×12,7 centimetri) lielu reklāmas vietu (tetovējuma veidā) uz savas rokas, ar noteikumu, ka arī tetovēšanas izmaksas apmaksā pircējs. Šāds prieks maksāja 600$. Hmm, cik gan mums visiem daudz ir „brīva vieta reklāmai”?

[b]Priekšmeta numurs nav zināms: Iedomu draugs[/b]

Tikai 99 centi un iedomu draugs Rūperts ir jūsu! Vai nav izdevīgs darījums? Pircējs saņem māla lelli, kura, kā apgalvo pārdevējs, var ar pircēju sarunāties un palīdzēt pārvarēt garīgi grūtus brīžus. Varbūt labāk nopirkt savu iedomu draugu, nekā iet uz sarunu šovu „Aina”, kur jums piedāvās „par to parunāties”. Starp citu, ja kādam vajag iedomu draugu, tad es varētu jums tādu uztaisīt!

[b]Priekšmets #2961640885: Vampīra nogalināšanas komplekts[/b]

Jebkuram sevi cienošam vampīru medniekam patiktu šāds 19.gs. beigu eiropiešu vampīru nogalināšanas komplekts, kurā bija iekļauti: arbalets ar 4 sudraba bultām, uzasināts melnkoka miets, liela pudele svētā ūdens, kā arī vairāki ķirurģiskie instrumenti! Un tas viss lieliskā sarkankoka kastē (skat. attēlu), kurā tos var uzglabāt, līdz tie būs nepieciešami! Beigu cena 4550 dolāri.
[img]http://fizmati.lv/img/upload/autoriem/martins_lusis/dd_1_b.JPG[/img]

[b]Priekšmets #289158639: Īsta nocirsta galva[/b]

Pa taisno no Jivaro cilts indiāņiem Ekvadorā uz pasaules lielāko elektronisko izsoļu namu, kopumā tika piedāvātas 26 nocirstas galvas. Vairāksolīšanā piedalījās tikai 7 cilvēki un vinnētājs šo preci vinnēja par mazāk, nekā 25 dolāriem (stilīgi, ne?). Uzvarētājam bija unikāla iespēja izvēlēties kādu no 26 galvām, kuru krāsas sniedzās no tumši brūnas līdz pelēkai (ak, laimīgais!).

[b]Priekšmets #2931457201: Spoks stikla burkā[/b]

Pēc pārdevēja teiktā, viņš esot atradis sapuvušu kasti ar metāla detektoru. Par brīnumu kastē iekšā bija 2 stikla burkas un dienasgrāmata. Viena no burkām tika nomesta un no tās (atkal par brīnumu) pacēlās melna dūmaka. Otra burka un dienasgrāmata tika nogādātas mājās, kur pārdevēju (par brīnumu) vajāja kāda melna būtne.
Pārdevējs vēlējās otru burku ar visu spoku „padot tālāk” kādam citam (vai nav mīļi?), tādēļ ielika neatvērto burku un dienasgrāmatu vairāksolīšanā „Ebay”, piebilstot, ka pārdos to tikai nopietniem solītājiem.
Cilvēkiem šķiet viņa stāsts iepatikās, jo tika izdarīti veseli 60 solījumi, no kuriem acīmredzot ne visi bija nopietni, jo augstākais solījums bija 90 miljonu dolāru. Nav ziņu pie kā šī burka beigās nonāca, kā arī vai pircēju apciemojušas pārdabiskas būtnes. Kopš šīs izsoles „Ebay” izsoļu namā ir tikušas ievietotas daudzas līdzīgas izsoles.

[b]Priekšmets #127658711: Sērijveida slepkavas nagi[/b]

1979. gadā Lovrenss Bitteikers un Rojs Noriss (gluži kā Čaks), ceļoja pa Dienvidkaliforiju, nogalinot vismaz 5 cilvēkus, un tagad Norisa nagi tika pārdoti „Ebay” tikai par 9,99$. Pielīmēti aizmugurē Ziemassvētku apsveikuma kartiņai, tiem klāt bija zīmīte, kuru bija rakstījis pats Noriss, zem kuras bija viņa paraksts un pirkstu nospiedums.

[b]Priekšmeta numurs nezināms: Ģimene[/b]

Pārdevējs piedāvāja par 1,6 miljoniem dolāru uz gadu pircējam iegādāties 4 cilvēku lielu ģimeni ar kuriem kopā pavadīt laiku. Ģimene piedāvājās ceļot kopā ar pircēju, kā arī apciemot viņa ģimeni, taču lūdza pircēju izturēties ar cieņu. Pircējam bija jāapmaksā arī ģimenes ceļš un visi uzturēšanās izdevumi.

Starp citu, jums pašlaik ir lieliska iespēja iegādāties gaisa ģitāru ar lietošanas pamācību! Noteikti nepalaidiet to garām!

Secinājumi – par naudu mūsdienās var nopirkt visu!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us