CNES publicē savu NLO novērojumu arhīvu internetā

Francijas nacionālā kosmosa aģentūra ([url=http://www.cnes.fr/web/455-cnes-en.php]CNES[/url]) vakar atklāja interneta resursu, kurā tiks publicēts NLO novērojumu arhīvs. Tie ir 50 gadu laikā savāktie materiāli par aptuveni 1600 atsevišķiem gadījumiem.

Žaks Patenets, kurš Francijas kosmosa aģentūrā vada biroju, kas nodarbojas ar neidentificētu lidojošu objektu pētniecību, apgalvo, ka šis būs pirmais oficiālu novērojumu arhīvs, kas pieejams publiskajā interneta telpā.

Jāpiezīmē, ka Francija ir vienīgā valsts, kas oficiāli un valstiskā līmenī nodarbojas ar NLO pētīšanu, šim mērķim izveidota īpaša kosmosa aģentūras nodaļa – [url=http://en.wikipedia.org/wiki/SEPRA]SEPRA[/url].

Jaunatvērtais resurss [url=http://www.cnes-geipan.fr]www.cnes-geipan.fr[/url] drīz pēc atvēršanas piedzīvoja neidentificētu pilsoņu masveida apmeklējumus. Kā rezultātā Francijas kosmosa aģentūrai pieejamie trafika kanāli tika pārslogoti un saitu nācās slēgt.

Pastiprinātu interesi var saprast. Kāda dāma novērojusi objektu, kas izskatījies gluži kā lidojošs tualetes papīra rullis. Kāds franču zemnieks, strādājot uz lauka, dzirdējis svilpjošu skaņu, ieraudzījis uz zemes šķīvjvieda objektu un nekavējoties saucis policiju.

Policija šādus neparastus gadījumus ziņo tālāk CNES. Tādu ziņojumu gada laikā parasti ir līdz 100. Starp visiem apkopotajiem novērojumiem apmēram 25% pieder pie “tipa D”, kas nozīmē, liecinieku liecības ir ticamas, taču kosmosa aģentūras speciālistiem nav izdevies šos neparastos novērojumus izskaidrot.

Ja Francijas kosmosa aģentūrai izdosies sakrāt naudu jaunam hostingam, tad www.cnes-geipan.fr apmeklētāji varēs iepazīties ar CNES NLO novērojumu vēsturi, padziļinātu savāktās informācijas analīzi, kā arī būs pieejama pārmeklējama datu bāze.

Avoti: [url=http://www.cnes.fr/web/5038-geipan.php]www.cnes.fr[/url], [url=http://www.associatedcontent.com/article/187422/france_makes_its_official_ufo_files.html]www.associatedcontent.com[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us