Biznesmenis Slip

Šodien neapšaubāmi centrālā tēma par ko tika runāts Latvijas internetā bija Slip un viņa organizētā naudas izkrāpšana. Nauda tika izkrāpta lūdzot cilvēkus ziedot mazā Kristapa operācijai, kuram ir asins vēzis, bet kā vēlāk izrādījās, tad šo mazo zēnu Slip bija izdomājis un visa nauda nonāca Slip kabatā. Kad Slip uzsāka šo akciju, man bija aizdomas, ka tā ir krāpšana, bet man nebija nekādu pierādījumu tam, tāpēc man atlika vienkārši noskatīties kā cilvēki jūt līdzi un ziedo savu naudu. Kā izrādījās es nebiju vienīgais, kas uzskatīja, ka tā ir krāpšana. Mors [url=http://no.id.lv/2005/02/16/cilveks_bezsirdis_slip]papētīja[/url] šo lietu sīkāk un vēlāk šo rakstu publicēja arī [url=http://www.tvnet.lv/news/latvia/skandali/index.php?id=3964876]TVNET[/url].

Tā kā Slip ir tikai 15 gadi un lai noslēgtu līgumu ar e-parole ir nepieciešams nokārtot dažādas formalitātes, kuras Slip nevarēja nokārtot sava vecuma dēļ, viņš palūdza līgumu noslēgt kādam iHack lietotājam, kurš vēlējās palikt anonīms. Līgums sākotnēji tika noslēgts, lai vāktu ziedojumus ar SMS palīdzību jauna servera iegādei, bet vēlāk Slip izdomāja jaunu veidu kā nopelnīt. Nedaudz aprunājos ar šo cilvēku, kas noslēdza līgumu ar e-parole un noskaidroju, ka visa saziedotā nauda nonāk viņa kontā. Tātad Slip vēl nav paspējis piesavināties šo negodīgā ceļā nopelnīto naudu. Vēl noskaidroju, ka šī nauda tiks pārskaitīta [url=http://valters.valsts.lv]Valteram[/url], jo praktiski nav iespējams noskaidrot katru ziedotāju un atdot katram noziedoto latu.

Sakarā ar visu šo jezgu iespējams, ka iHack tiks aizvērts un tas skars arī Datuvi, jo mēs hostējamies kopā (zem) iHack. Tātad paredzu, ka Datuvei atkal būs jāpārvācās uz kādu labāku vietiņu. Ja tiešām iHack un Datuve pazūd, tad varat sūtīt meilu uz oollee at inbox.lv un piedāvāt hostingu priekš Datuves. Vēl gribēju pateikt paldies visiem, kas atsaucās pagājušoreiz. Piedāvājumi bija daudz. Pat Salvis Ceriņš piedāvājās palīdzēt. 🙂 Toreiz gan izvēlējos Slip piedāvāto hostingu.

[b]PAPILDINĀTS[/b]
Protams nevajag aizmirst, ka Slip stāsies tiesas priekšā un tad arī tiks izlemts – ir vainīgs vai nav. Kas notiks ar serverim saziedoto naudu, grūti spriest. Cik sapratu, tad konts šobrīd ir bloķēts.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us