Auto 2005

Ir sākusies Baltijā lielākā auto izstāde – “Auto 2005”, kas norisinās Ķīpsalas izstāžu hallē no šodienas, 19. aprīļa, līdz svētdienai, 24. aprīlim. Pats tur esmu dalībnieks, tāpēc man bija tas gods tur būt jau atklāšanas dienā, kas nodēvēta par VIP un preses dienu. Ne velti biļetes maksāja 7Ls. Iespaidi? Nu nezinu. Biju gaidījis savādāku izstādes jēgu. Atceros iepriekšējos gados bija tur visādi tjūnētie auto, šogad – labi, ja kādi trīs. Man tas nedaudz pietrūka, jo tagad izstādes forma ir pavisam vienkārša – sabrauc visādi auto dīleri ar saviem jaunajiem autiņiem un reklamējas. Nekādas eksotikas. Lai gan jāsaka, ka pusi no redzētajiem auto, jau var apskatīt te pat Rīgas ielās, bija arī jaunumi! Par pārējo jāsaka, tā – kurš gan nav redzējis uz ielām Mazda RX-8? Nu kāda vella pēc viņiem vajadzēja šo likt izstādē. Laikam tamdēļ, ka vienīgais reālais jaunums Mazdai bija Mazda 5. Tāds ģimenes autiņš. Pietrūka man tādi populāru auto ražotāji, kā BMW, Audi, Mercedes, bet vispār izstāde ir ok. Labs noformējums. Un tie, kas ilgojas paskatīties uz jaunām, spožām un tīri nopulētām mašīnām, var droši doties turp.

Iepriecināja, tas, ka praktiski visos stendos ļauj arī pasēdēt mašīnās un pasapņot, kā būtu, ja būtu. Neaizmirstiet aiziet arī uz Pirelli stendu, tur akcents ir likts nevis uz riepām, bet gan uz pusplikām meitenēm un fotogalerija ar visām Pirelli 2005 meitenēm un to aprakstiem.

Lielākie stendi izstādē: [i]Peugeot, Subaru, Cadillac, Luxwagen (Maserati, Bentley, Aston Martin), Volkswagen, Fiat (Alfa Romeo), Porsche, Ford, Land Rover, Renault, Nissan, Toyota, Opel, Citroen, Saab, Chevrolet, Mitsubishi, Hyndai, Škoda, Mazda, Jaguar, Suzuki, Lexus[/i], un, protams, arī smago automašīnu stendi, tādi kā [i]Scania, Volvo, Maz[/i]. Piebildīšu to, ka izstāde notiek divās hallēs, plus āra ekspozīcija.

Un te daži foto no izstādes.

[img]/images/upload/Motors.jpg[/img]

[img]/images/upload/Rallijs.jpg[/img]

[img]/images/upload/Vabole.jpg[/img]

[img]/images/upload/kopskats.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us