ASV prezidenta kandidāts Kerijs

Ja kāds vēl bez vienīgā un visuvarenā IT interesējas arī kas notiek citās jomās, tad sakarā ar šogad gaidāmajām prezidenta vēlēšanām, tīklā ir pieejamas dažas no ASV prezidenta kandidāta Džona Kerija privātā fotoalbūma bildēm. Viņa iepriekšējā draudzene tagad sarakstījusi grāmatu par viņu un ielikusi Kerija bildes ‘situāciju tuvākiem raksturojumiem’.

Tad viņa atvērusi mājaslapu un visas tās bildes sametusi iekšā lapā, bet pēc tam, kad drošvien demokrātu partija viņai mīļi palūdza, viņa izvāca bildes no html lapas, taču aizmirsa izdzēst no servera. Tāpat kā bija aizmirsusi aizliegt nolasīt mapju saturu. Tad nu tās bildes var apskatīt joprojām.

Visas no bildēm patiešām liks vilties rūpīgos tikla pornosaturu meklētājus, jo šādu bilžu tur nav. Lielākā kailā būtne ir mākslas darbs uz gaidāmās grāmatas vāka. Vienīgā interesantā bilde ir ‘john_playful.jpg’, par kuru tās autore izsakās, ka šīs bildes laikā Džons ar viņu flirtējis. Izskatās jau pēc divdiennieka, bet nu ko tur var zināt.

Grāmatas galvenā lapa ir www.hedgefundmistress.com, bet bildes var apskatīt, papildus mapē ‘images’ 😀 Ja kādam arī interesē grāmata – tā iznāks pēc prezidenta vēlēšanām. Un, ja nu tomēr kādam neienāca prātā kādēļ šis viss tiek rakstīts – lūdzu neaizmirstiet parūpēties par savu datu neredzamību, ja jūs tos nevēlaties rādīt.

Avots: The Register

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us