1 miljona dolāru vinnests ar zagtu kredītkarti

Policija ir [url=http://www.theregister.co.uk/2005/10/31/lottery_winner/]aizturējusi[/url] kādu sievieti no Oregonas, kura nopirka Štata loterijas biļeti ar kredītkarti, kura piederēja viņas mirušajai vīramātei. Neredzētas veiksmes gadījumā viņa, ar tikko nopirkto biļeti, tūliņ pat laimēja 1 miljonu dolāru.

Kristīne Gūdenova ([i]Christina Goodenow[/i]) nopirka veiksmīgo biļeti
9. oktobrī un trīs dienas vēlāk jau saņēma pirmo izmaksu 33’500 dolāru apmērā. Līdz šim brīdim viss šķita skaisti…

Nedaudz vēlāk policija ievēroja dīvainu faktu, ka vinnesta biļete ir iegādāta ar mirušas personas kredītkarti. Līdz ar to policija nolēma uzmeklēt pašu naudas laimētāju un reida laikā K. Gūdenovas mājā, pagājušo ceturtdien, uzgāja tikai nelielu daļu no 33’500 dolāru laimesta, un, it kā ar to nepietiktu, arī Kristīnes metaamfetamīna krājumu atliekas.

Policists Lt. Tims Džordžs ([i]Lt. Tim George[/i]), pastāstīja: “Mūsu izpēte šai lietā vēl joprojām turpinās, lai noskaidrotu, kas noticis ar 33’500 tūkstošiem dolāru.” Turpretī loterijas pārstāvis Čaks Baumanns ([i]Chuck Baumann[/i]) papildina: “Es būšu izbrīnīts kā šī lieta beigsies, jo manā 12 gadu darbības laikā, Oregonas loterijā, nekad nav nācies sastapties ar ko tādu!”

Gūdenovas lietu izskatīs kā zagšanu – radniecīgai personai, kā arīdzan par neatļautu narkotisko vielu glabāšanu. Ja kādā no šīm lietām tiks uzrādīta apsūdzība, tad viņai diemžēl neredzēt savu dzīves lielāko laimestu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us