Word Web – viena no ērtākajām angļu valodas vārdnīcām

Tiem, kuri apgūst un pilnveido angļu valodu lieti noderētu bezmaksas programma Word Web, kas ietver sevī angļu valodas vārdnīcu ar 140 000 pamatvārdiem un 115 000 sinonīmiem, lieliska vārdu krātuve-tēzaurs, antonīmu atrašana un, protams, daudzas citas ērtas lietas. Liels prieks, ka tā nav piebāzta ar nevajadzīgām lietām. Ārkārtīgi vienkāršs un patīkams interfeiss. Ērta lieta ir karstais taustiņš ar kura palīdzību var tulkot iezīmētos vārdus praktiski jebkurā programmā. Ļoti patīkami, ka nav nekādu reklāmu, pat ne reizi neiznirst logs vai paziņojums, ka jāiegādājas Word Web Pro versija, jāziedo vai jāapmeklē kāda mājas lapa.

Iespējams, ka tas tagad vairs nav tik aktuāli, bet tomēr pieminēšu, ka labi strādā offline un dažādās Windows versijās, pat Windows 95 un Windows 98. Atminos vēl savu pirmo datoru Toshiba Satellite CS100 ar 8 Mb RAM… Pat uz tā šī programma lieliski gāja, tātad minimāls resursu patēriņš. Protams, pašsaprotama lieta ir, ka Word Web labi iet uz Windows XP.

Lietoju to vairākus gadus un tiešām ir apstiprinājies tā izstrādātāja Antony Lewis apgalvojums „Free. No spyware. No adware. No viruses. Works offline.” Jaunāko Word Web versiju vari lejupielādēt no [url=http://wordweb.info/free]http://wordweb.info/free[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us