Windows Vista – pieejama publiskai lejupielādei

Pēc mēnešiem ilgas testēšanas Microsoft ir nolēmis laist tautās Windows Vista jaunāko testa ([i]pre-release[/i]) versiju.
Microsoft ir izveidojusi tā saucamo “Customer Preview Program,” kas ļauj izmantot Windows testa nolūkiem pilnīgi par brīvu – ikvienam. Nekādas licences, nekādi aktivizācijas kodi.

“Microsoft šodien tautās palaida Windows Vista Customer Preview Program, ļaujot publisku pieeju Windows Vista operētājsistēmai bez maksas,” teikts kompānijas paziņojumā. Microsoft jauno operētājsistēmu testē jau vairāk kā gadu un cer to pabeigt līdz 2007. gada janvārim. Kompānija pagājušo mēnes izlaida otro Beta versiju nelielam testētāju lokam un solīja drīz piedāvāt publisku pieeju testa versijai, jau lielākam klientu lokam.
Microsoft informē, ka Vista vēl nav gatava lietošanai. Microsoft iesaka izmantot konsultanta rīku visiem tiem, kas vēlas izmēģināt visu, lai pārliecinātos vai uz datora varēs uzlikt Vistu.

Testa versiju var [url=http://www.microsoft.com/windowsvista/getready/default.mspx]lejupielādēt no Microsoft mājas lapas[/url] vai par niecīgu samaksu pasūtīt sev DVD.

[b]Lejupielāde:[/b]
[url=http://download.windowsvista.com/preview/beta2/en/x86/download.htm]Vista 32bit versija (ārzemes)[/url]
[url=http://download.windowsvista.com/preview/beta2/en/x64/download.htm]Vista 64bit versija (ārzemes)[/url]

[b]Failu spogulis Latvijā:[/b]
[url=ftp://vista:vista@ftp.no.lv/]ftp.no.lv[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us