Windows 7 ēra tuvojas noslēgumam, Microsoft koncentrējas uz Windows 10

Windows

Nesen Microsoft kompānija publicēja informāciju, kurā ietilpa saraksts ar jaunajām PC (Personal computer) mikroshēmām / procesoriem, kuri vēl turpinās atbalstīt Windows vecākās versijas. Tomēr šis atbalsts beigsies pēc pusotra gada.

Šis nesenais paziņojums vēstīja, ka Windows nesenās versijas vairs netiks atbalstītas ar jaunākajām mikroshēmām no Intel un citiem ražotājiem. Microsoft publicēja sarakstu ar nesenajām sistēmām, kuras vēl neilgi turpinās atbalstīt jaunāko Intel Core 6.paaudzes procesoru, kura nosaukums ir Skyline. Tātad, Windows 7 un Windows 8.1 turpinās darboties uz jaunākajiem „dzelžiem” līdz 2017.gada 17.jūlijam, pēc tam šīs sistēmas nebūs pilnvērtīgas, lai darbotos uz jaunākajiem izgudrojumiem.

„Microsoft ir paziņojis, ka atbalsts Microsoft Windows 7 un Windows 8.1 beigsies 2017.gada 17.jūlijā visām Intel Skylake procesoru sistēmām.Tas nozīmē, ka visi drošības labojumi beigsies šajā datumā un klientiem būs nepieciešams pāriet uz Windows 10,” ražotājs Lenovo paziņoja savā mājas lapā.

Kas attiecas uz Windows 10, tas turpinās darboties uz jaunākajiem „dzelžiem.” Sākotnējais publicētais saraksts iekļāva gandrīz visus populārākos ražotājus – Hewlett-Packard, Dell, Lenovo un citus. Šis saraksts nav galīgs un tiks pastāvīgi atjaunināts tuvākajos mēnešos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us