Windows 10 uzdevumjosla iegūst atjauninājumu ar jauniem logrīkiem (widgets)

windows 10 uzdevumjosla

Microsoft Windows 10  uzdevumjoslā drīzumā parādīsies izmaiņas – tai tiks pievienoti ziņu un laika prognožu logrīki (angļu: widgets). Jaunā funkcija testēšanas režīmā ir pieejama jau no šodienas, un tā ļauj Windows 10 lietotājiem piekļūt ziņu plūsmai, akciju tirgum un laikapstākļu prognozei pa taisno no uzdevumjoslas. Šis jaunums ļauj ātri apskatīt, piemēram, laika ziņas, bez sākuma izvēlnes atvēršanas, trešo pušu lietotņu instalēšanas vai ziņu meklēšanas tiešsaistē.

Uzdevumjoslas funkcija tiks parādīta mini satura plūsmā, kuru var personalizēt ar jaunākajām sporta ziņām, pēdējiem notikumiem un laika ziņām. Microsoft izmanto savu Microsoft News tīklu, lai parādītu ziņas un saturu no vairāk nekā 4500 avotiem. Uzņēmums pēdējos mēnešos to ir pilnveidojis, izmantojot mākslīgo intelektu, un šī īpašā funkcija arī uzzinās, kādi jaunumi ir svarīgi konkrētam lietotājam. Personalizēšana tiks veikta, noraidot vai atzīmējot ar “patīk” konkrētus jaunumus ziņu plūsmā.

Jaunajā uzdevumjoslas logrīkā ir informācija par laika prognozi un ziņām. GIF: Microsoft

Windows Insider dalībnieki jauno funkciju var sākt testēt no šodienas Windows 10 dev kanālā, un, iespējams, jau drīzumā šī opcija būs pieejama visiem lietotājiem. Sākotnēji tas būs pieejams tikai testētājiem ASV, Kanādā, Lielbritānijā, Austrālijā un Indijā.

Šī jaunā uzdevumjoslas funkcija arī prasīs, lai datorā būtu instalēta uz Microsoft Chromium bāzētais Edge. Tas nozīmē, ka jebkura saite, uz kuras tiks noklikšķināts, piespiedu kārtā lietotāju aizvedīs uz Edge pārlūku. Protams, šo jauno uzdevumjoslas funkciju varēs arī atspējot, un Microsoft saka, ka tā būs bez reklāmām.

Tā, šķiet, ir daudz noderīgāka nekā diezgan nepopulārais People Bar, kuru Microsoft pirms dažiem gadiem iebūvēja sistēmā Windows 10. People Bar ir ātrs veids, kā piekļūt kontaktiem, taču tas atbalsta tikai tādas lietotnes kā Mail un Skype, nevis lielus trešo pušu ziņojumapmaiņas pakalpojumus.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us