Virszemes televīzijas starta paka tagad vēl pieejamāka

Sākot ar šo nedēļu [url=http://datuve/raksts/3231/Ciparu_TV_tagad_visa_Latvija/]Virszemes televīzijas[/url] Starta paka nopērkama arī visos pārtikas veikalos Rimi un Supernetto, tādējādi vēl vairāk paplašinot to mazumtirdzniecības punktu skaitu visā Latvijā, kur pieejami dekoderi.

Starta pakas cena ir Ls 44.50, kas ietver 39 Ls par dekoderu un 5,5 Ls par viedkarti un iespēju ne tikai uztvert bezmaksas kanālus, bet arī 30 dienas par velti skatīties arī maksas kanālus.

[b] Ērtāka maksas televīzijas apmaksa [/b]

Lai tūkstošiem cilvēku atvieglotu pāreju no analogās uz ciparu apraidi un sniegtu iespēju izbaudīt visas Virszemes TV priekšrocības, tostarp arī maksas kanālus, Lattelecom ir radījis unikālu produktu – priekšapmaksas televīziju, kas darbosies identiski kā mobilo sakaru priekšapmaksas kartes un būs bez jebkādām līgumsaistībām.

“Šodien ļoti daudzi iedzīvotāji rūpīgi izvērtē savas ģimenes obligātos maksājumus un ļoti piesardzīgi izturas pret dažādām ilgtermiņa līgumsaistībām, tādēļ šis piedāvājums ir Lattelecom atbilde uz tirgus vajadzībām – tas ir vēl nebijis risinājums TV pakalpojumu tirgū, kas piedāvā iedzīvotājiem izvēles brīvību skatīties maksas kanālus bez ikmēneša rēķiniem un pagarināt vai atteikties no pakalpojuma pēc pašu izvēles,” uzsver Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Virszemes TV pagarināšanas kodus var iegādāties Narvesen un PlusPunkts tirdzniecības vietās visā Latvijā. Tas nozīmē, ka ikviens Virszemes TV maksas kanālu skatītājs turpmāk ērti un sev izdevīgā laikā varēs pagarināt maksas kanālu skatīšanās laiku, līdzīgi kā tas jau gadiem notiek ar mobilo priekšapmaksas sarunu kartēm, vai arī atgriezties tikai pie bezmaksas kanālu skatīšanās bez jebkādiem līgumsodiem vai sankcijām.

Līdztekus jaunajam Starta pakas piedāvājumam visos Lattelecom veikalos, kā arī vairāk nekā 170 sadzīves elektronikas veikalos visā Latvijā tie iedzīvotāji, kuri vēlas skatīties tikai bezmaksas kanālus, dekoderu joprojām varēs nopirkt arī atsevišķi, to cena joprojām ir nemainīga – 39 Ls. Tāpat tos var pasūtīt arī Lattelecom mājas lapā internetā vai arī zvanot uz klientu servisa tālruni 177.

Šobrīd Virszemes TV skatās jau 70 000 mājsaimniecību, kas nozīmē, ka gandrīz trešā daļa analogās televīzijas lietotāju ir pārgājušas uz Virszemes TV.

[b] Cik ilgi varēs skatīties analogo televīziju? [/b]

Jau iepriekš ziņot, ka televīzijas kanāli analogo apraidi pārtrauks sekojošos datumos:
 1.marts – LTV7 visā Latvijā
 1.aprīlis – LTV1 un LNT – Rīgas apraides reģionā (70 km rādiusā ap Rīgu)
 1.jūnijs – LTV1 un LNT- visā Latvijā

Virszemes Televīzija šobrīd ir uztverama visā Latvijā – bezmaksas kanālu pārklājums ir pat augstāks, nekā valsts prasītais, proti, 99,6% teritorijas. Līdztekus bezmaksas kanāliem, Virszemes TV nodrošina arī 27 maksas kanālu skatīšanos, kas līdz šim analogās ētera televīzijas skatītājiem nebija pieejami.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us