Vai gribi glabāt savus failus pie Google?

Pēdēja laikā Google visai bieži piedāvā ko jaunu un viņuprāt revolucionāru un neatkārtojamu. Diemžēl ne visi šie izstrādājumi cilvēkiem iepatīkas un iemanto tādu popularitāti kā cerēts. Šoreiz Google ir paziņojis par savu jaunāko piedāvājumu no Google Apps, pagaidām tas tiek dēvēts par “Augšupielādē jebkuru failu”. Šī iespēja ļauj jebkuram interneta lietotajam uzglabāt jebkāda veida failus 1GB apjomā uz Googles serveriem.
Google Docs Produktu Menedžeris Anil Sabharwal teica: “ Nākamo nedēļu laikā šī funkcija būs gatava lietotajiem. Tie varēs droši augšupielādēt savus failus, dalīties ar tiem un izmantot tos ar Google Docs palīdzību (ja tie būs failu formātos, kas attiecas uz Google Docs).”
Anil Sabharwal piebilda: “ Jūs iegūsiet vietu 1GB apjomā un varēsiet augšupielādēt failus lielumā līdz pat 250MB.”
Tagad, lai darbā strādātu ērti un pārsūtītu dokumentu no 1 datora uz otru, vairs nav vajadzības pēc iekšējā datoru tīkla, ka arī nevajag sūtīt e-pastus pašam sev vai nēsāt sev līdzi atmiņas ierīces. Tagad dokumentiem var ērti piekļūt un strādāt ar tiem, ja vien datoram ir pieeja internetam.
Izmantojot šo funkciju, ir iespējams vieglāk arī strādāt komandas darbu (iepriekš jau Google tika domājis par komandas darbiem izveidojot Google Wave).
Google Docs arī dos iespēju veikt meklēšanu visos jūsu augšupielādētajos failos, tādējādi jūs no jebkuras vietas varēsiet atrast tieši vajadzīgo failu un to rediģēt.

[img]/images/upload/20100113225806.jpg[/img]

Šādas funkcijas izstrādāšana arī ir saistīta ar jauno Google Chrome OS, kas tiks publiski piedāvāta vēlāk 2010. gadā un šai operētājsistēmai būs nepieciešama datu uzglabāšana interneta datubāzē, un ar Gmail piedāvāto apjomu vien nepietiks.
1 Gigabaits, protams, nav lieliskākais piedāvājums (daudziem pat mobilajos telefonos ir vairāk atmiņas), tādēļ tiek solīts, ka ar laiku ietilpība tiks palielināta (līdzīgi kā tas notika ar Gmail).
Tuvāko mēnešu laikā tiem, kuri gribēs vairāk par šo 1 GB, būs iespēja nomāt vietu uz Googles servera par 3.50 USD/gadā par katru papildus GB (Eiropā šī cena būs attiecīgi 3 EUR).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us