Vai datoriķi ir labākie mīlnieki?

Ja tava otrā pusīte ir riktīgs datoriķis, tad tava seksuālā dzīve visdrīzāk ir patiešām laba, jo kā pierāda kāds britu pētījums, tad datoriķi ir vispašaizliedzīgākie cilvēki, ja salīdzina ar jebkurā citā jomā strādājošajiem cilvēkiem.

Lielbritānijā veiktajā pētījumā, kurā piedalījās 2000 vīriešu un sieviešu, tika noskaidrots, ka datoriķi ir vispašaizliedzīgākie, visvairāk kārie uz piedzīvojumiem, ka arī ļoti mīl dažādas seksa rotaļlietas.

78% datoriķu atzina, ka tie visai regulāri izmanto dažādas rotaļlietas(nav gan īsti zināms, ko tieši viņi uzskata par rotaļlietām), lai atsvaidzinātu savu seksuālo dzīvi. 82% datoriķu atzina, ka viņiem prioritāras ir sava mīļotā cilvēka vēlmes, jūtas un sajūtas, bet savējās paliek otrajā plānā, un tas bija augstākais rādītājs starp visiem aptaujātajiem. Šķiet, ka tas arī ir galvenais faktors, kādēļ datoriķi šajā pētījumā ir atzīti par labākajiem mīlniekiem.

[img]/images/upload/20100305170432.png[/img]

Pētījumā arī tika atklāts, ka perfekts ķermenis nenozīmē to pašu, ko perfekts mīlnieks, jo kā izrādās cilvēki, kas darbojas sporta un fitnesa jomā, ir vispasīvākie uz seksa rotaļlietu izmantošanu – tikai 30% izmanto kādus palīglīdzekļus. Un viņi arī izradās visegoistiskākie gultas partneri, jo uz jautājumu, vai viņiem partnera vajadzības ir svarīgākas par savējām, tikai 41% atbildēja apstiprinoši.

Bet, protams, kad runa ir par izturību, tad sportisti ir daudz augstākā līmenī kā citi aptaujātie. Viņi to dara arī daudz biežāk kā pārējie cilvēki, bet kā par brīnumu, runājot par seksa regularitāti, arī datoriķi daudz neatpaliek, jo tie ierindojas 3. vietā aiz sportistiem un biroja darbiniekiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us