Torpark WEB pārlūks

Ir iznākusi modificēta interneta pārlūka Mozilla Firefox versija,
kas ļauj tās lietotājiem internetā sērfot anonīmi. Tas ir Torpark WEB pārlūks, kurš var tikt saglabāts un iedarbināts arī no USB flash atmiņas, kura jūsu datoru var pārvērst par pilnīgi anonīmu termināli. Modificēto pārlūku ir izveidojuši hakerveidīgie aktīvisti (hacktivisimo – mākslinieki, hakeri un cilvēktiesību aizstāvji). Hacktivisimo atbalsta augstākos cilvēktiesību standartus, mūsdienu tehnoloģiju pasaulē.

Lai lietotu pārlūku, instalācija nav nepieciešama, bet, lai pārlūks darbotos pēc lejupielādēšanas, tas ir jāatstāj neskarts – divās mapēs. Pārlūks darbojās caur The Onion Router (TOR) tīklu. TOR anonimizē lietotāja konekcijas caur šifrētu tīklu, kā arī maina savienojumu adreses. Tas padara lietotāja WEB izsekošanu ļoti sarežģītu. Tāpēc ir gandrīz neiespējami noteikt jebkāda veida informāciju par lietotāju, kā, piemēram, viņa atrašanās vietu un interneta pakalpojumu sniedzēju.
Lietojot Torpark ir jārēķinās ar dažiem mīnusiem, kā interneta ne tik ātra pārlūkošana un problēmām ar ielogošanos individuālās WEB vietnēs.
Torpark ir izlaists zem publiskās GNU licenzes (GNU General Public License) un ir domāts visiem.

Oficiālā Hacktivisimo preses relīze

Lejupielāde
LV spogulis

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us