Skype 2.6 beta versija Mac lietotājiem

Skype Macintosh lietotāji vēlējās labāku kvalitāti, un Skype ir centies to realizēt, labojot lietotāju uzrādītās nepilnības. Tagad jaunās programmas beta versija nodrošina gan labāku kvalitāti, gan stabilitāti. Tā kā Skype apzinās, ka pat mazas lietas kā, piemēram, dzimšanas dienas atgādinājumi vai citi paziņojumi, ir svarīgi Mac lietotājiem, kompānija veltīja daudz laika to pilnveidošanai jaunajā versijā.

Tomēr tas nav viss. Kopā ar šiem uzlabojumiem Skype 2.6 beta versija ietver zvanu pāradresācijas (Call Transfer) funkciju. Turklāt tā ir ne tikai jauna funkcija, tā ir ekskluzīvi domāta Macintosh platformai, kurai sekos arī citas unikālas iespējas. Tagad ir arī iespējams viegli pāradresēt ienākošos zvanus citiem draugiem vai ģimenes locekļiem, kas atrodas Skype kontaktu sarakstā.

[img=/images/upload/mac_call-transfer.png]Mac Call transfer[/img]

Šeit ir dažas funkcijas, kas tagad ir pieejams ne tikai Windows lietotājiem, bet arī Macintosh faniem:
– publiskās sarakstes (public chats),
– rakstīšanas indikators sarakstes laikā (Chat typing indicator) – ir iespējams redzēt, kad citi raksta ziņojumu,
– iespējams zvanīt jebkuram Skype Prime pakalpojumu nodrošinātājam un maksāt ar Skype kredītu,
– automātiski atjauninājumi – iespēja saņemt jaunās funkcijas un jauninājumus bez nepieciešamības apmeklēt Skype mājas lapu, lai tos lejupielādētu,
– DTMF (dual-tone multi-frequency) toņi automātiskās atbildēšanas pakalpojumiem arī ir pieejami Skype zvanu veikšanai.

Lai izbaudītu jauno Skype 2.6 beta versiju Macintosh lietotājiem, ir tikai nepieciešams platjoslas interneta pieslēgums. Turklāt, ņemiet vērā, ka tā ir tikai beta versija, kas nozīmē, ka vēl pastāv iespējamība parādīties dažādām nepilnībām, taču Skype jau tagad strādā, lai drīzumā piedāvātu izcilu Skype 2.6 Gold versiju Macintosh lietotājiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us