Samsung R720 ar Blu – Ray atbalstu

Samsung bija pirmais ražotājs, kas publikai piedāvāja Blu-Ray portatīvo datoru par saprātīgām cenām un tā šis uzņēmums arī tupina šo tendenci arī ar savu jaunāko lolojumu R720. Šis dators ir lieliska izvēle cilvēkiem, kas vēlas labus tehniskos rādītājus par saprātīgu cenu (aptuvenā cena Lielbritānija ir 615 Ls). Ar Blu-Ray atbalstu tas savā ziņā uzskatāms par luksusa portatīvo datoru savā cenu grupā, tas ļauj tā lietotājam skatīties filmas augstā kvalitātē uz sava 17.3 collas lielā ekrāna, bet neļauj pašiem ierakstīt savus Blu-Ray diskus.

Datora ATi Radeon HD 4650 videokarte nodrošina diezgan plašas iespējas ne tikai video un foto rediģēšanā, bet arī spēlēm, tas, protams, nav kārtīga, rūdīta spēlmaņa dators, bet tiem, kam spēles ir tikai dažiem brīvajiem brīžiem, pilnībā pietiks. Dual-core Intel P7450 procesors būs gana labs gan mājas, gan darba vajadzībām un nepievils tā lietotāju.

[img]/images/upload/20100221234826.jpg[/img]

Diemžēl lielais ekrāns datora izmērus un līdz ar to arī tā svaru palielina, tādēļ 3kg smagais datos nebūs īsti parocīgs biežai pārnēsāšanai un arī baterijas spēja darboties līdz 180 minūtēm daļēji ierobežo tā mobilitāti.

Pie tehniskajiem parametriem var vēl pieminēt ietilpīgo cieto disku ar 500GB atmiņas gana lielām multimediju kolekcijām. Diemžēl kā mīnuss ir jāmin ierobežotā atmiņas karšu savienojamība, jo klēpja dators atbalsta tikai SD karti, tā kā šo faktu būtu svarīgi ņemt vērā, ja fotokamerai ir citādāka atmiņas karte.

[img]/images/upload/20100221234810.jpg[/img]

Piedāvāt Blu-Ray par šādu cenu jau ir sasniegums un ņemot vērā arī citus datora tehniskos parametrus, kopējais iespaids par Samsung R720 ir patiešām labs.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us