Pārdomas par Apple paziņojumiem

Iespējams šovakar Stīvs Džobs no Apple paziņos par iSlate, bet tas nenozīmē, ka tas būs vienīgais Apple jaunums, par kuru Džobs gatavojas runāt, iespējams, ka tiks runāts arī par uzlaboto iPhone OS 4.0 versiju. Gandrīz visos lielākajos pasaules tehnoloģiju portālos ir izskanējuši dažādi minējumi par Apple jaunumiem. Šeit dažas techradar.com autoru pārdomas par iespējamajiem paziņojumiem.

Daudzi uzskata, ka visdrīzāk tiks paziņots par jauno Apple planšetdatoru, bet jautājums paliek par to kā tieši šī ierīce darbosies un ko tā mums piedāvās. Diezgan pašsaprotama ir atbilde, ka jebkura tāda veida ierīce visdrīzāk darbosies ar 3G signālu, tātad šī ierīce nāktu kopā ar mobilo sakaru sniedzēju pakalpojumiem, tādēļ rodas jautājums, vai šāda ierīce pašlaik Apple būtu izdevīga. Šāds planšetdators, kurš nāktu kopā ar mobilo sakaru sniedzēju pakalpojumiem varētu samazināt diezgan graujošos apmēros iPhone pārdošanas apjomus, kas Apple nebūtu vajadzīgs, tādēļ drīzāk vajag planšetdatoru veidot kā iPhone papildinājumu, nevis aizvietotāju., bet, lai tāds savienojums būtu iespējams, ir nepieciešams uzlabot pašreizējo iPhone operētājsistēmu, kas atbalstītu arī planšetdatoru.

Daudziem tāpat ir atmiņā dažas iPhone esošās programmatūras problēmas, kuras būtu vajadzīgs salabot. Viena no tādām ir spēja (vai iPhone gadījuma nespēja) darīt vairākas lietas vienlaicīgi. Un ir ļoti ticams, ka šodien tāds uzlabojums arī tiks piedāvāts.

Domas, ka Apple planšetdators parādīsies tuvākajā laikā varētu būt visai maldīgas. Visdrīzākais tagad tiks izlaista tikai uzlabotā programmatūra, bet planšetdators parādīsies tikai pēc pāris mēnešiem, iespējams pat, ka tikai jūnijā, kas parasti ir Apple iemīļots laiks jaunumu laišanai klajā. Tāpat ir plānots šajā vasarā izlaist jauno iPhone 4G, tādēļ šodienas preses konference ir visdrīzāk sarīkota tikai tam, lai nomierinātu uzticīgos Apple fanus, kas ir nocietušies jau gana ilgi un nespēj vien sagaidīt jaunumus, uz kuriem tērēt savu iekrāto naudiņu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us