Paint.NET

Viena no manis bieži lietotajām programmām piedzīvojusi nopietnus “uzlabojumus” – Vašingtonas Štata Universitātē gudri prāti ar palīdzību no Microsoft ir padarījuši veco labo Paint par [i]ūberkrutu[/i] attēlu apstrādes līdzekli.

[i]Jaunais[/i] [url=http://www.eecs.wsu.edu/paint.net/]Paint.NET[/url] iecerēts kā [i]parastā[/i] Paint aizvietotājs (bezmaksas!) uz datoriem ar Windows XP un 2000 operētājsistēmām. Man gan nebija iespējas pārbaudīt, bet, domāju, ka uzinstalējot .NET Framework, to varētu palaist arī uz vecākām Windows versijām. Paint.NET izstrādē ir pielietota C# valoda ar GDI+ paplašinājumiem. Tas iekļauj sevī daudzas komerciālo aplikāciju [i]fīčas[/i], ieskaitot iespēju izmantot slāņus.

Pirmie iespaidi: trūkst dažas ierastās lietas, kas bija Paint’ā – iezīmētajam reģionam nav popup menu; rīki un to izvietojums atgādina Adobe Photoshop; ir daudz visādu patīkamu un ne tik ļoti sīkumu. Uz trūkumiem mierīgi var pievērt acis, jo ir, manuprāt, pašas vajadzīgākās lietas, kas trūka Paint’ā – slāņi un caurspīdīgums (līdz ar [i]defaulto[/i] faila formātu PNG), turklāt, produkts vēl attīstīsies.

[img]/images/upload/paint.net2.png[/img]

[img]/images/upload/paint.net3.png[/img]

Avots: [url]http://www.majorgeeks.com/download4548.html[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us