PageCloud piedāvā saviem klientiem uzlabotu mājas lapas izveidi

pagecloud

WordPress, Wix, Weebly un citi piedāvā lielisku satura pārvaldības sistēmu (CMS), lai cilvēki varētu izveidot paši savas mājas lapas, izmantojot tikai un vienīgi pārlūkprogrammu. Dizaineriem tas sniedz rīcības brīvību, lai veiktu dažādas izmaiņas mājas lapā, izmantojot vienkāršus un saprotamus pārlūkprogrammas rīkus, kas nozīmē – nav nepieciešamas Photoshop vai Dreamweaver zināšanas, līdzīgi ir arī ar programmēšanu (HTML vai CSS).

Protams, ka Photoshop dod lietotājiem neierobežotas iespējas mājas lapu dizaina izveidē, ko diemžēl nespēj piedāvāt iepriekš minētās satura pārvaldības sistēmas. Taču pērn Ņujorkā Startup Battlefield rīkotajā pasākumā finālisti – PageCloud atklāja tādu mājas lapas izveides rīku, kas apvieno elastīgu CMS iezīmes un iecienītākos dizaina rīkus vienā mājas lapas būvētas platformas.

PageCloud darbojas līdzīgi kā citas CMS, ietverot jaudīgus noformējuma rediģēšanas rīkus, lai palīdzētu lietotājiem pielāgot un izveidot mājas lapu pēc individuālām vēlmēm. Viena no lieliskajām PageClouds funkcijām ir “drag-and-drop function”, ko viņiem ir izdevies pacelt augstākā līmenī. Dizaineriem ir iespēja atzīmēt iecienītus elementus no citām mājas lapām, un pēc tam tos ievietot PageCloud noformēšanas pārlūkprogrammā.

PageCloud kompānija savu darbību uzsāka 2015 gada 30.novembrī ar 12 tūkstošiem klientu 75 dažādās valstīs, taču tagad šie rezultāti ir tikai auguši, jo jau vairāk kā 14 tūkstoši klientu 100 dažādās valstīs izmanto šīs kompānijas pakalpojumus. Ienākumi ir auguši par 20 procentiem ik mēnesi kopš kompānijas darbības uzsākšanas. Tas ir ļoti labs sākums, kas kompānijai var nodrošināt lieliskus panākumus.

P.S. Sīkāk ar PageCloud iepazīties un to iemēģināt varat PageCloud mājas lapā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us