Opera 10.51 piedāvā fantastisku ātrumu

“Opera 10.51 – ātrākais pārlūks uz Zemes.” “Sērfo interneta tīmeklī gaismas ātrumā. Novērtē jauno dizainu, kā arī citus uzlabojumus.” Ar tik pārliecinošiem vārdiem savā mājaslapā Opera Software piedāvā sava tīmekļa pārlūka jauno versiju – Opera 10.51. Patiešām, jaunā tīmekļa parlūka versija ir ātra, ļoti ātra. Lietot to ir vienkārši bauda. Lai gan jaatzīst, ka pirmā versija (10.50) dažreiz nedarbojās kā gribētos, bet 10.51 versijā problēmas jau ir novērstas. Tās pat bija piedodamas, jo tīmekļa pārlūka ātrums lika aizmirst par jebkādām likstām.

[img]/images/upload/20100329185027.jpg[/img]

Ļoti patīkams jaunums ir meklēšana adreses joslā – domena meklēšana pārlūka vēsturē pēc dažādi sniegtiem lietotāja parametriem. Firefox šādu iespēju piedavā jau gadiem, Opera tīmekļa parlūkā, kā var novērot, tā ir ātrāka.

[img]/images/upload/20100329185730.jpg[/img]

[url=http://www.opera.com/download/get.pl?id=32802&thanks=true&sub=true]Lejupielāde[/url]

[b]Opera dubulto lejupielāžu skaitu Eiropā[/b]

Līdz ar Microsoft tīmekļa parlūka izvēles mājaslapas darbības sākšanos marta sākumā, Opera lejupielāžu skaits Eiropā ir dubultojies. Tīmekļa parlūku izvēles mājaslapa radās pēc 10 gadus ilga strīda, kurā bija iesaistīts Microsoft un Eiropas Komisija.

“Tas aptiprina to, ka lietotājiem tagad ir reāla iespēja izvēlēties pārlūku, pamēģinot sniegtās alternatīvas,” sacīja Opera pārstāvis.

[img]/images/upload/20100329190013.jpg[/img]

[b]Tele2 izvēlas Opera[/b]

Šomēnes Opera un Tele2 parakstījuši [i]frame agreement[/i] par Opera Mini. Šāda vienošanās ļauj Tele2 saviem abonentiem Krievijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Norvēģijā, Zviedrijā, Nīderlandē un Horvātijā piedāvāt vienas pogas nospiešanas pieeju interneta tīmeklim.

Avots – http://www.opera.com/

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us