Mozilla Firefox tagad arī latviski

Googles rīkotais projekts, ar nosaukumu
“[url=http://programming.newsforge.com/programming/05/09/19/223211.shtml?tid=25&tid=132]Summer of Code[/url]” ir noslēdzies. Šī Googles projekta galvenā ideja bija iepazīstināt jaunus cilvēkus, precīzāk studentus ar atvērtā koda pasauli. Google piedāvāja interesentiem piedalīties viņu rīkotajā projektā, kurā, veiksmīgas dalības rezultātā, tie saņemtu prēmiju 4500 USD apmērā.

Galvenās prasības bija izveidot inovatīvu vai noderīgu atvērtā koda programmu, un to līdz vasaras beigām pabeigt. Viens no šī projekta dalībniekiem bija arī Latvijas pārstāvis Lauris Bukšis-Haberkorns, kurš [url=http://mozlv.mozdev.org/index.html]mozlv[/url] projekta ietavaros, nodevās Mozilla FireFox, Mozilla Thunderbird un Mozilla Sunbird lokalizācijai.

Diemžēl, pilnīgas atskaites un rezultātu izklāsts par to, kā dalību ņēma Latvijas pārstāvis vēljoprojām nav. Pie tā tiek vainota Googles neorganizētība, jo, kā min Fizmati.lv, līdzīgi rezultātu izklāsti neesot sagatvoti 88% projekta dalībnieku no visas pasaules.

Nesaktoties uz to, rezultātus mēs varam apskatīt paši, apmeklējot [url=http://mozlv.mozdev.org/]mozlv.mozdev.org[/url], un projektam veltītajā [url=http://mozilla.nix.lv/]mozilla.nix.lv[/url], lejupielādējot Mozilla FireFox un Mozilla Thunderbird paplašinājumus, kuri dod iespēju šo programmu 1.06 versijas apskatīt un lietot latviskotā interfeisā.

Par iespējamām kļūdām vēlams ziņot [url=http://bugzilla.mozdev.org/buglist.cgi?product=mozlv]bugzilla.mozdev.org[/url], vai vienkārši atstāt, lasīt atsauksmes [url=http://mozilla.nix.lv/component/option,com_simpleboard/Itemid,40/]mozilla.nix.lv[/url] forumā.

Lejupielādēt:
*[i]lv-LV.xpi (Windows lietotājiem)[/i] – [url=http://downloads.mozdev.org/mozlv/lv-LV.xpi]šeit[/url]
*[i]mozilla-firefox-lv-1.0.6-1mdk.src.rpm[/i] – [url=http://mozilla.nix.lv/component/option,com_docman/task,doc_details/gid,3/Itemid,39/]šeit[/url]
*[i]mozilla-firefox-lv-1.0.6-1mdk.i586.rpm[/i] – [url=http://mozilla.nix.lv/component/option,com_docman/task,doc_details/gid,2/Itemid,39/]šeit[/url]
Avots: [url=http://fizmati.lv/zinas/datorika/mozilla_firefox_iztulkots_latviski]Fizmati.lv[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us