Xbox Auto HDR funkcija tagad arī Windows

Xbox Auto HDR

Programmatūras ražotājs Microsoft pašreiz testē jaunu Auto HDR funkciju operētājsistēmā Windows 10, kas darbojas arī jaunākajās Xbox Series S un X konsolēs. Iespējojot Auto HDR, lielam skaitam DirectX 11 un DirectX 12 spēļu tiks pievienots augsts dinamiskais diapazons (HDR – High Dynamic Range), ja vien spēlētājam ir saderīgs HDR monitors. 

Auto HDR izmantos tikai DirectX 11 vai DirectX 12 SDR spēles un paplašinās krāsu/spilgtuma diapazonu līdz HDR. Tā ir nevainojama platformas funkcija, kas sniegs spēlētājam pārsteidzošu jaunu spēļu pieredzi, pilnībā izmantojot HDR monitora iespējas.

Auto HDR var iespējot jaunākajā Windows 10 testa versijā (21337). Tam jābūt automātiski iespējotam, taču, ja tā nav, to var pārslēgt displeja iestatījumu daļā. Auto HDR pagaidām ir tikai priekšskatījuma versijā, un ne visas top DirectX 11/12 spēles to vēl atbalstīs. Microsoft arī strādā pie tā, lai optimizētu veiktspēju un novērstu dažas problēmas, un uzņēmums atzīst, ka “Auto HDR ieviešanai nepieciešama zināma GPU skaitļošanas jauda”.

Paralēli Auto HDR funkcijai jaunākā Windows 10 testa versija ietver arī Virtual Desktop uzlabojumus, File Explorer izkārtojuma atjauninājumu un pat dažas izmaiņas iebūvētajās lietotnēs, piemēram, Notepad.

Drīz vien operētājsistēmā Windows 10 tiks iekļauti pielāgoti foni katrai virtuālajai darbvirsmai ar iespēju ērti pārkārtot darbvirsmas. Microsoft arī pievieno kompakto un klasisko File Explorer režīmu, un jaunais skats ir nedaudz vairāk pielāgots skārienekrāniem.

Jaunais File Explorer izkārtojums

Notepad tagad ir jauna ikona, un tā tiks atjaunināta, izmantojot Microsoft Store. Microsoft arī atjaunina lietotnes, kuras tā apvieno ar Windows 10, iekļaujot Windows Terminal un Power Automate Desktop.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us